Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dark Souls

Totalde 4'tü sanırım ama 5 te olabilir hatırlayamadım diğeri varsa .d Endingler oyunda yaptığın şeylere göre değişiyor. Şunu söyliyim belli bir yerde Owl gelicek ve teklifini sakın kabul etme. Eğer edersen oyunun neredeyse yarısını oynamadan bitirirsin ve en iyi bosslar zaten o diğer yarıda. İlk oynayışta şu teklifi kabul etmediğin sürece görmeyeceğin tek boss, teklifi kabul ettiğinde savaşacağın boss sadece.

Human effigy'i sanırım çok kullanıyorsun ben de hiç bitmemişti :D Genelde bossla savaşırken bile önce hareket şemasını öğrendikten sonra kullanmanı öneririm. İşin anahtar kısmı pratik çünkü :D Kılıcın risk seviyesine geldiyse majulada ki demirciden onar. Az soul istiyor zaten. Satıcılardan human effigy alabilirsin ama eğer hepsini aldıysan human effigy farmlama yolları vardı bir video atayım youtubedan sende bakarsın daha ayrıntılı.

İlk soru için teşekkürler:)
İkinci soru şurada patladı aslında effigy çok vardı Dark Lurkeri keserken hepsi bitti. Frigid outskirts teki atlara npc bazmazsam sürekli yakalaniyorum. Oraya her girişimde yine effigy basıyorum o yüzden. Ve işin tuhafı lud zaalende eşya setim full tamirli olsada yine kılıç kiriliyor

İlk soru için teşekkürler:)
İkinci soru şurada patladı aslında effigy çok vardı Dark Lurkeri keserken hepsi bitti. Frigid outskirts teki atlara npc bazmazsam sürekli yakalaniyorum. Oraya her girişimde yine effigy basıyorum o yüzden. Ve işin tuhafı lud zaalende eşya setim full tamirli olsada yine kılıç kiriliyor
Ben aşırı pinti olduğum için basmıyordum :D Şu kırılma olayını yaşamadım şahsen o yüzden fikrim yok :(

Of fena övdün onu da oynamak istedim şimdi .s

Ds3 ile ilgili bir şey soracağım, oyunda Dragonslayer armour boss'unu kesip kütüphane kısmına geldim yani sanırım son boss'a yakınım. Acaba ben son boss'u kestikten sonra hâlâ devam edip DLC'leri ve kalan boss'ları kesebilecek miyim, yoksa direkt bitecek mi oyun?

DS3 gerçekten çok güzel oyun ya. Ben diğer oyunları oynamadım ama aşık oldum combatına, bölüm tasarımlarına, oyunun görsel tasarımına .s yani bir çok şeyine.
Ama gördüğüm kadarıyla Bloodborne da bayağı övülüyor madem ona da bakarım ilk fırsatta.
BB'yi şiddetle tavsiye ederim ps4'ten sıkıldığım için oynamıyorum daha fazla. Keşke pc ye getirseler zevkle oynarım.

Bu oyunun bir ve ikisi bende var ama geçemedim ilk dev yaratığı bu yüzden ikinci oyuna hiç başlamadım. Oyunun çok iyi olduğu söyleniyor ama daha ilk yaratık bile bu kadar sıkıntılıyken millet nasıl ilerleyebilmiş acaba.

İki çanı da çaldım, Anor Londoya girmek üzereyim, Daughter Of Chaos'a daha sonra verebilir miyim humanityleri? Çok uzun zaman olduğu için unuttum her şeyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık