Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] D Grubu Final Dövüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sylar

Gözüme çarpan üç kişi var sülüman,cavendiş ve rebecca olabilecek iki şey geldi aklıma: 1- rebecca dövüş boyunca biryerde saklanır kimseyle dövüşmez, en son süloyla cavendiş kalır rebecca süloya arkadan kılıcı saplar, cavendiş vs rebecca olur cavendiş uzun bir kovalamacadan sonra kazanır (belki oda bir ters köşe yapar cavendişe bir sakarlık yaptırır rebecca'yı galip yapar )
2- Rebecca vs Cavendiş olur sülo gelir elinin tersiyle rebecca'yı atar, bunu gören luffy öfkelenir, Sülo vs Cavendiş'i sülüman alır, cavendiş'in yenilgisiyle herkes şok yaşar.

Güzel konu açılmasına sevindim.B grubu anketini Bartolomeo kazanmıştı korsanfan aynen bildi bakalım bu grubuda bilebilecek mi :)

Yalnız şimdi karakterlere göz attımda bu grup hakikaten en tırt grup olacak gibi gözüküyor.Cavendish dışında kayda değer kimse göremiyorum.Yani burdan son ikiye Rebecca bir şekilde kalırsa çok mantıksız olmaz.Örneğin Bellamynin kim vurduya gitmesi gibi herkes birbirini yedikten sonra Rebecca aralarından sıyrılabilir.Onun dışında hakederek son ikiye kalacağını sanmıyorum.

Maedows,Damask ve Süleyman öne çıkar diye düşünüyorum.Cavendishle bunlardan birisi kapışabilir.Rebecca olursa oda yine ajitasyon yapmak istiyor demektir.

Sülo ve Cavenbitch olabilir.
Hahaha çeviride iyi güldürdü o kısım Bartolomeodan inciler.

Burdan Cavendish çıkacak.Eğer flamingo tayfasıyla birebir kapışmayacaklarsa karşısına direk Luffy çıkacak ve Cavendish amacına ulaşmış olacak.Flamingolardan ise karşısına direk Dellinger gelir diye düşünüyorum.Görünüm ve karakter olarak bir benzerlik sezdim.

Rebecca vs Cavendish olur kanımca :D Eğer Cavendish çöp adam değilse. Rebecca bir sekilde iman powerla akar D grubunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık