Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] D.gray-man

Daha önce mangada bi kaç bölüm okumuştum ama nasıl olduysa devam edemedim. Tavsiye edilir mi? Sonuçta 200 küsür bölüm olmuş hayal kırıklığı olmasın

Daha önce mangada bi kaç bölüm okumuştum ama nasıl olduysa devam edemedim. Tavsiye edilir mi? Sonuçta 200 küsür bölüm olmuş hayal kırıklığı olmasın
Çok güzel bir manga ciddi anlamda ama mangakası hastaydı sanırım o yüzden en son baharlık manga olarak çıkıyordu, öyle diye biliyorum 200 küsür birikmiş ise oku derim boş zamanın varsa ama süreklilik bekleme ben en son okuduğum da 10 sayfa falan çizmişti. Evreni ve karakterleri oldukça güzeldir. Animesi özellikle ilk sezon 100 küsür bölüm olması lazım çok sağlamdır, ben ordan mangaya geçmiştim.

Shounen olarak Top 3'ümdedir. Serinin bu durumda olmasına gerçekten çok üzülüyorum,kesinlikle hak ettiği yerde değil.

Katsura Sensei'nin yarattığı evren,hikaye,karakterler hiçbir shounene benzemez çok özgündür. Hala okumadıysanız veya izlemediyseniz çabuk başlayın.

Shounen olarak Top 3'ümdedir. Serinin bu durumda olmasına gerçekten çok üzülüyorum,kesinlikle hak ettiği yerde değil.

Katsura Sensei'nin yarattığı evren,hikaye,karakterler hiçbir shounene benzemez çok özgündür. Hala okumadıysanız veya izlemediyseniz çabuk başlayın.
O kadar özgün olduğunu düşünmüyorum, fight açısından da tatmin edici bulmuyorum ama karakterler diğer serilere nazaran daha fazla karakter olmayı başarmışlar ve hikaye tutarlıdır kurgusu güzeldir, serinin ismi de ordan geliyor galiba. Akatsuki gibi elemanlar vardı hepsi tam anlamıyla tanıtılmamıştı hem Naruto uzunluğunda olması planlanıyormuş ama olmadı :artiz:

Cross Marian çok iyi karakterdir, bir de villainlardan bir psikopat vardı ana karaktere takıkdı. İlk bölümleri çok sıkıcıydı seriyi taşıyan Cross Marian gizemi, Aizen gibi seriyi taşıyor. Çıkışını bekliyorsun, yaptıklarına bekliyorsun, güncelde hala bir şeyler karıştırıyor, bitmiyor yaptıkları yapacakları, kurgunun kilit ismi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık