Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

mangaka 3 ayda bir chapter veriyor
Sürekli aynı muhabbet dönüyor. Bu seri noldu, yarım kalmıştı sanki diye soruyorlar. Daha sonra da 3 ayda bir çıkıyor, yılda bir çıkıyor, bazen çıkıyormuş, efsaneye göre son ejderha bir daha gözüktüğünde seri devam edecekmiş gibi cevaplar veriliyor.

Bu seri ne zamanlar çıkıyor?

Normal seriler:

Haftalık çıkıyor
Aylık çıkıyor
Haftalık çıkıyordu ama artık aylık dergiye geçti.

DGM:

Önce haftalık çıkıyordu sonra Y dergisinde aylık bir dergiye geçti sonra Z dergsinde 3 aylık olarak yayınlamaya başladı daha sonra P dergisinde 5 ayda bir olarak bölüm geliyordu daha sonra T dergisinde 8 ayda bir yayınlanmaya başladı sonra mangaka seriyi bıraktı 6 yıl sonra geri döndü şimdi 16 ayda bir bölüm geliyor sonra sonra sonra........

Bu seri ne zamanlar çıkıyor?

Normal seriler:

Haftalık çıkıyor
Aylık çıkıyor
Haftalık çıkıyordu ama artık aylık dergiye geçti.

DGM:

Önce haftalık çıkıyordu sonra Y dergisinde aylık bir dergiye geçti sonra Z dergsinde 3 aylık olarak yayınlamaya başladı daha sonra P dergisinde 5 ayda bir olarak bölüm geliyordu daha sonra T dergisinde 8 ayda bir yayınlanmaya başladı sonra mangaka seriyi bıraktı 6 yıl sonra geri döndü şimdi 16 ayda bir bölüm geliyor sonra sonra sonra........
Abart biraz daha xD

Abart biraz daha xD
serilerin çıkış vakti tamamen mars ve venüs'ün muazzam uyumuna bağlı her 3 ayda bir iki gezegenin bir araya gelip hoshino'ya ilham verdiği söylenilir (Nasa) ancak bundan önceki dönemlerde mars ve venüs'ün arasını bozmak isteyen jupiter sebebiyle bazı zamanlar seri birkaç ay hatta birkaç yıl gecikmiştir

Şimdi ben nerdeyse 3 4 aydır anime izlemiyorum bu seriyide sevdiğim üye olan allen çok seviyor ben buna başlayıp güncel olduktan sonra mı jujutsu kaisen geçeyim yoksa ilk önce jujutsu mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık