Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dünyanın En Güçlü Adamı

Dünyanın En Güçlü Adamı ?

• Kullanılan toplam oy
    202
Bildiğiniz gibi Edward Newgate ünvanı ölerek boşta bırakmış oldu ve görünüşe göre yeni ünvan ya sahipsiz kaldı ya da daha Oda bize ünvanın kime gittiğini göstermedi.

Burada eleyebileceğimiz iki kişi var ; Big Mom (Kadın olmasından ötürü) , Kaido (İnsan olmamasından ötürü)

Diğer eleyebileceklerimiz ; Marco (İntikam Savaşında mağlup oldu) , Aokiji (Akainu'ya ucu ucuna kaybettiği için), Benn Beckman, Jack, Sabo gibi isimleri ise kaptanları ve liderlerinden daha güçlü olmadıklarından ötürü, Garp, Sengoku, Kong, Silvers Rayleigh gibi isimleri ise artık emekli, yaşlanmış ve aktif olmadıklarından ötürü ankete eklemiyorum. Shichibukai'lar ise, dünya hükümetinin en büyük gücünün Amiraller olmasından ötürü onları eklemiyorum, Ama siz dilerseniz konuda diğeri seçip isim isim belirtebilirsiniz.

İmparator Korsan - Red Hair - Shanks

İmparator Korsan - Blackbeard - Marshall D. Teach

Filo Amirali - Red Dog - Sakazuki

Amiral - Yellow Monkey - Borsalino

Amiral - Purple Tiger - Ishho

Amiral - Green Bull - Ryokugyu

(ileride daha detaylı eklenecek.)

Devrimci - Monkey D. Dragon

Diğer

Konuda belirtin, Gorousei, CP0'dan bir kişi veyahut ileride göreceğimiz farklı güçlerden birisi olur diye düşünüyorsanız eğer.

Son düzenleme:

Yami

Kaido'nun elenmesine anlam veremedim. Adam farklı bir gezegene mi ait.

Seri korsanlar üzerine olduğu için ve korsanların tepesinde de 4 kişi olduğundan en güçlü 4 kişi bence yonkolar. Teach final boss ve D. soyundan olması sebebiyle öne çıkıyor diğer seçeneklerin yanında. Ace, Wb, Shanks, Marco vs. Oda kimseye bunu yedirtmedi yedirtmeyecekte. Luffy'e özenle saklıyor.

Fuji ile Dragon birbirini götürür. Mom beni mutlu etmedi. Shanks ise basamak olarak düşünüyorum. Saka'yı geç, Kuzan'ı 10 günde harcamış. Teach'de oyunda hile yapan çocuklara benziyor. Daha meyve sayısı artabilir.

Hiçbirinden ne Wb ne Kaido imajını alamadım. Diğeri diyorum ama oyu Fuji'ye attım.:D
Yazık bari burada ezilmesin.:D

Fuji ile Dragon birbirini götürür. Mom beni mutlu etmedi. Shanks ise basamak olarak düşünüyorum. Saka'yı geç, Kuzan'ı 10 günde harcamış. Teach'de oyunda hile yapan çocuklara benziyor. Daha meyve sayısı artabilir.

Hiçbirinden ne Wb ne Kaido imajını alamadım. Diğeri diyorum ama oyu Fuji'ye attım.:D
Yazık bari burada ezilmesin.:D
Aha içindeki gizli Fuji aşkı ortaya çıktı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık