Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Jozu'nun ödülü bana göre 900 milyondan aşağı değildir şuanki koşullarda. Hatta 1 milyardan fazla bile olabilir. O ligde adamın isimli saldırısını yiyip dayanan adam Pekoms-Tamago seviyesi görülmüyorsa bir sıkıntı var bence. Bunlardan birisi Oven'ın saldırısıyla neredeyse saf dışı kalmış birisi.

Alabasta arc'ından bu yana çok şey değişti, doğu maviden yeni çıkmış 30 milyonluk adama yenildi argumanlarıyla komedi sakızı gibi çiğneniyor resmen insanlar tarafından.

Crocodile atarlı ergende olsa, ezikte olsa o kadarda ezik değildir diye düşünüyorum şuan :D Tayfanın ve Jinbe'nin ödülü yükseldiğinde , schibukai kısmına geçildiğinde bununda ödülü yüksek olarak tanıtılabilir. Moria'yı 320 milyona sabitlemişse vardır bir bildiği Oda'nın, Croco'yu ondan daha önplanda birisi yapabilir elinin ayarı yok adamın çünkü. Bana en azından ona bir 100 m fark koyar gibi geliyor 420 milyon gibi ya da 400 küsür civarları işte, serinin geldiği şu noktada o kadarda etmiyorsa Oda sayfa karesinde bile göstermese iyi bunu.
400 az buna. Hele wano sonu ödülleri uçuşa geçeceği düşünülünce. En az 700-750 alır.

400 az buna. Hele wano sonu ödülleri uçuşa geçeceği düşünülünce. En az 700-750 alır.
Dediğim gibi Oda'nın elinin ayarı yok, hiç belli olmaz. 81'in yanına bir '' 0 '' atar 810 bile yapabilir ödülünü.

Ama dediğim gibi şu saatten sonra 400 m civarı bile imkansız görülüyorsa ve o kadar etmeyecekse seride gösterilmesinde bir anlam olmaz. Yeni Dünya'ya açılan Bellamy 200 milyon, kötü bir logia kullanıcısı olan Caribou 210 milyon. Croco bunun 2 katı olmalı en az işte. O bakımdan öyle dedim.

Adam logia hemde kum logiası, bir şehri tek hamleyle yokedecek kum fırtınası atakları var, binayı rahatlıkla 2'ye ayıracak kum kılıcı atağı var. Büyük alanları kurutup , savaşta avantajı lehine çevirecek alan saldırıları var. Uçabiliyorda yani birde logia avantajından. Böyle bir yeteneğe sahip bir adamın, yeni dünya tecrübesi olmasına rağmen Luffy'i 30 m likten 100 m'ye yükseltecek kadar '' Boss '' olması mantığa aykırı bence. Adam tecrübesizde değil, daha önce bedenine dokunanlar olmuş yeni dünyada bu apaçık ortada, o kadarda boş adam değil.

Daha öncede demiştim, Oda'nın güç kriterleri değişiyor zaman içerisinde, aslında bu da normal çok uzun süreli bir seri olduğu için normal yani. Oturmuş bir güç dengesi yok çünkü, hala yok yani.

Sırf karizmasından dolayı forumda ekmek yiyen bir şahsiyet. Marineford'da şov yaptı diyorlar ama ben birşey göremedim fazla. Jozu'dan darbe yiyip ölmesi mi lazımdı . DOf tutmasa Jozuyu, kötü saniyeler bekliyordu dua etsin.

Mantıken jinbe kadar güçlü olması şart zaten.Jinbe antisi olmasına rağmen hapiste birbirine denk olarak kafa tutar havasında çizmişti Oda.
2 yıl önce Luffy ve Jinbe'nin yanında bir 3'lü olarak çiziliyor adam ince ayrıntı bak. 3'üde uyanmış zoan tekliyor. 2 yıl önce bu çizimi Luffy- Kid- Law olarakta yapıyordu, 2 yıl sonrada Luffy- Kid- Law olarak yanyana ve odaklı olarak çizildiler. Yani tam olarak olmasada buna benzer bir durum bu da, öyle 80 milyonluk adam gibi bir imaj değil bu yani.

Sırf karizmasından dolayı forumda ekmek yiyen bir şahsiyet. Marineford'da şov yaptı diyorlar ama ben birşey göremedim fazla. Jozu'dan darbe yiyip ölmesi mi lazımdı . DOf tutmasa Jozuyu, kötü saniyeler bekliyordu dua etsin.
Ölmesi gerekiyordu değil, adam bildiğin dayanıp karşı saldırıda bulundu. Oven, 330 m'lik Pekoms'a tek atıyor mesela. Yani o kadarda imajsız değil bundan bahsediyorum, eskisinden daha olumlu bakıyorum buna. Serinin geldiği şu noktada 400 milyon çok çok önemli birşey değil zaten. Koramiralleri korsan yapsan çoğu 400 milyon civarı ödül alır şuan, Tamago'dan düşük level olduklarını düşünmüyorum. Croco bunların 1 tık üstüdür işte oradan hesap et ( Tabiki ödüllerin tam olarak gücü oluşturmadığınıda düşünürsek ) . 210 milyonluk Caribou var şuan evrende :D

Son düzenleme:
Zamanında gözümde serideki en iyi karakter tasarımına sahipti ama şimdi yüzünü bile göstermeyen bir patates benim gözümde.Herhalde Hükümet Savaşında sırlarla birlikte açığa çıkacak

• Like
Tepkiler: Lmw
Seride artık bildiğiniz gibi birçok krallık kurtarma arkı oldu ama bunlar arasında en iyisinin Alabasta olmasının sebebi olan isimdir Crocodile. Aynı zamanda kendi arcında iyi işlenmesi ve Oda çok fazla yan karakterlere odaklanmadığı için serinin en sağlam kötülerinden biri olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık