Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Vista

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    158
Jozu eziyordu croco’yu. Jozu ve vista arasında o kadar fark yoktur.

Luffy’nin karşılık veremediği adamı vista oyaladığında vista’nın luffy’den güçlü olduğu da onaylandı.

Croco alır adamın meyve gücü çok güçlü yakın dövüşe girmesine bile gerek yok ama vista yakın dövüşe girmeden fazla bişey yapamaz anca zorro gibi pound mound atar oda logiaya etki etmez,ayrıca tüm zemini tuzak yapabilir,kum fırtınası çıkarabilir bu adam nereye kadar dayanabilecek vista.

2 yıl sonraki Crocodile'ın Vista'dan güçlü çıkmasını bekliyorum. Ama Marineford veya Arabasta Crocodile'ın malesef Vista karşısında pek şansı yok.

İlk defa bir karşılaştırma konusunda kararsız kaldım.
Kim alır bilmiyorum, ama Croco reyizi hiç hafife almamak lazım.

Labsente

Croco alır adamın meyve gücü çok güçlü yakın dövüşe girmesine bile gerek yok ama vista yakın dövüşe girmeden fazla bişey yapamaz anca zorro gibi pound mound atar oda logiaya etki etmez,ayrıca tüm zemini tuzak yapabilir,kum fırtınası çıkarabilir bu adam nereye kadar dayanabilecek vista.
Yalnız zoro Monet'in gözünün altını oturduğu yerden attığı slashle çizmişti hemde monet Logia halindeyken. Bu adam kılıç ustası yani armamentte belli bir seviyenin üstünde hatta Mihawk ile kapışabilecek düzeyde deniliyor. Croco istediği kadar güçlensin bu adama karşı şansı yok. Croco suya girmiş luffyden dayak yerken bu adam Mihawk'ı oyalıyordu. Croco yerine Enel denilseydi bir düşünürdüm ama bunda düşünmeye bile gerek yok.

Vistanın haki kullandığı bilinirken crocoya zarar veremez gibi mantıksız söylemler nasıl çıkıyor anlamak güç :/ şu odanın çizdiği villianlar arasında güç bakımından altı en boş karakter crocodur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık