Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Vista

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    158
Hayır şunu da anlamıyorum.Neymiş Luffy Croc'u su sayesinde yenmiş o yüzden Croc çöpmüş.İyi de o zamanlar haki namına hiçbir şeyi olmayan Luffy Croc'a nasıl dokunacaktı.Luffy ilk karşılaşmada ettiği tecrübe ile savaşı nasıl kazanacağını farketti.

Croc sadece meyve tabanlı dövüşmesinden dolayı zayıf biri dense mantıklı bir yaklaşım olur fakat durmadan su yüzünden kaybettiği için çöp denilmesi çok mantıklı gelmiyor.

Luffy'nin kolunu kopartıyordu 2.vuruşa , cracker içerden çıksa daha sıkıntılı bir dövüş olur vista için vistayı direk 2 ye ayırır reis.:D
Cracker'ın silahlanma hakisi oldukça iyi aslında rahatlıkla g4ün kolunu kesti dediğin gibi.3.komutanlardan kaybederse bir Yasopp'a kaybeder diye düşünüyorum ben kendisi için.

Hayır şunu da anlamıyorum.Neymiş Luffy Croc'u su sayesinde yenmiş o yüzden Croc çöpmüş.İyi de o zamanlar haki namına hiçbir şeyi olmayan Luffy Croc'a nasıl dokunacaktı.Luffy ilk karşılaşmada ettiği tecrübe ile savaşı nasıl kazanacağını farketti.

Croc sadece meyve tabanlı dövüşmesinden dolayı zayıf biri dense mantıklı bir yaklaşım olur fakat durmadan su yüzünden kaybettiği için çöp denilmesi çok mantıklı gelmiyor.
Gearsız Luffy tekme tokat dövebildiği için çöp diyorlar aynı Luffy, Lucci ve ekibine dokunamıyordu.

Zamanında Crocodile deme gafletinde bulunmuşum. Vista Oden flashbacklerindeki bıyıkları yeni terlemiş haliyle bile alır. Beyazbıyık'ın genç yıldızlarını hafife almayacaksın. KK tayfası tutuyor bu adamlar küçükken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık