Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Sanji

Crocodile vs. Sanji

• Kullanılan toplam oy
    132

Cp0Lucci

2 yıl sonraysa Crocodile, beklentim yüksek aynı Lucci gibi ondanda. 2 yıl önceki Crocodile sa Sanji rahat alır diyorum.

Konuyu okumadan geçmeyelim. Crocodile şuana kadar bildiğimiz haliyle. Sanji'de şuana kadar bildiğimiz haliyle.

Crocodile alır diyorum bende. Croco darbe alsa bile dayanıklılığı sağlam. Ayrıca meyvesini üst düzey kullanabiliyor.

Croco - boy Sanji'yi bile yenemeyecek adamsa bu kadar abartılması, Marineford'da ki konumu ve tepkileri hak etmiyordur zaten. Yani oyumu "Crocodile yenmezse büyük ayıp" a veriyorum :artiz:

Kaptan Usopp-sama

Forumdaki neredeyse herkes Sanjinin iki yıl onceki g2 ve g3 lü Luffy nin seviyesini aştığını düşünüyor ( yok asmadigini dusunen varsa Sanji tayfada yeri yoktur yani )ama Sanjinin iki yıl önceki crocodileyi alacağını düşünmüyor ilginç.
Bu konu hakkında baska yorum yapma gereği duymuyorum

@Sakata Gintoki dikkat edeceğim bir dahaki sefere :)

Forumdaki neredeyse herkes Sanjinin iki yıl onceki g2 ve g3 lü Luffy nin seviyesini aştığını düşünüyor ( yok asmadigini dusunen varsa Sanji tayfada yeri yoktur yani )ama Sanjinin iki yıl önceki crocodileyi alacağını düşünmüyor ilginç.
Bu konu hakkında baska yorum yapma gereği duymuyorum

@Sakata Gintoki dikkat edeceğim bir dahaki sefere :)
Konu biraz karmaşık aslında, konuyu okuduktan sonra insanın aklına ister istemez iki yıl sonraki Croco geliyor. Yani beklenti üzerine yorum yapmış oluyoruz o şekilde. Ben de ilk böyle düşündüğüm için Crocodile'a oy vermiştim.

MF Crocodile'ı göz önüne aldığımızda Sanji'nin alamaması için bir sebep göremiyorum ortada.

Diable Jambe'yi teknik olarak tanıtan bir karşılaştırma. İnsanlar da ciddi ciddi Crocodile demiş lul. Sanji'nin böyle dillere düştüğünü gördüm ya ABV Oda.

Bu şatlar altında Reyiz önce su döker[Hile sayılmazsa tabi.:D] sonra alevli darbeleriyle Kütahya porselen yapar Croco-boy'u.:D

2Y Croco, haki öğrenmemişse zaten gitsin kumdan kaleler yapsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık