Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] CP-0 Aegis'in Gücü

'One Piece Manga Genel' forumunda kadir †. tarafından 28 Oca 2016 tarihinde açılan konu

?

Tutar mi ?

 1. Bi ihtimal olabilir

  68.5%
 2. Olmaz başka bişey çikar

  31.5%
 1. D.Darkness (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,732
  Üyelik Tarihi30 Eki 2015
  Toplasan hepsini anca 1 amiral edebilir. Aaa dur pardon değiştiriyorum ,Edemezler!
   
  Son düzenleme: 13 May 2019
 2. Mesaj Sayısı 13,425
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Lucci amiral olabilecek potansiyele sahip bir abimiz ama kendisini son savaşta ancak o düzeyde görebiliriz diye düşünüyorum. Şu an için çok güçlü olduklarını zannetmiyorum.
   
 3. OnePieceFanı (Üye)
  Mesaj Sayısı 575
  Üyelik Tarihi4 May 2019
  Cp0'da İlk olarak tanıtılan 3'lüden birisi, Lucci'nin time skip sonrası tanıtımında Kaku'nun bile arkasında olarak tanıtılıyor. Lucci'nin lider olarak konuşmasıda çok ilginç.

  Lucci hala bu konuma nasıl geldi bilinmez. '' Dünyanın en güçlü istihbarat örgütü '' olarak tanıtılmasıda boş değil muhtemelen, lakin bunlarda Germa66 gibi değişik bir teknoloji ile güçlendirilmişse o zaman altyapı oluşturulmuş derim.

  Yoksa maximum 8000 dourikiden 2 yıl eğitim yaparak 1 milyon douriki gibi bir güç seviyesine ulaşacak kişiler değil bunlar. O potansiyel yok, olsaydı 15-20 yıl eğitimle 8000 güç seviyesine ulaşmazdı Lucci.

  Hody bile 200.000 dourikiden aşağı değil, 2 yıl önceki Lucci'den 20-25 tane koysan karşısına hepsini birden yener. Ki bu Hody, Doflamingo family üyelerinden Lao G veyahut Gladius kadar bile güce sahip birisi değil. Bu isimlerle kapışırdı ama yenilirdi muhtemelen.

  At fava bekleyin bunlar Vegapunk'ın teknolojosi ile güçlendirildiler bence, o zaman hepsi birlikte epey azımsanmayacak bir güce ulaşmışlardır ve böylelikle yeni dünyada üst düzey bir örgüt olmuşlardır.

  Lucci'de sadece eğitim yaparak üst düzey birisi olacağı izlenimini alamadım ben. Smoker'ın Tashigi'nin Bellamy'nin gelişimleri ortada çünkü, bunlardan sadece Smoker, Hody'nin seviyesini biraz aşmış görünüyor o da '' Kaslı Formundaki Lao G '' seviyesi anca işte. Ki bu Smoker'da ömrü boyunca hiç doğru düzgün eğitim yapmamış birisi logutown'da yatıp ezik korsanları avlıyordu Lucci'den farklı olarak.

  Teknoloji şart aga başka çare yooook!
   
 4. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 17,664
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009

  İntikam almak için gerçek Cp0 ekibini indirdiler ben şimdiden söyleyeyim.Adamları paçavra gibi önlerine atınca Cp0 olmalarına izin verilip direk kutsallara bağlandılar.Öyle Spandam gibi hükümette arkam var diyenlerin radarına girmediler yani.Spandam'ı bile astı yapacak konum aldılar.Direk kutsallara bağlı olmak böyle birşey.Yani Cp9 hükümette burjuva geçinenlerden intikam almış oldu.Şimdi bu Lucci kutsallara övgü dizmesin de ne yapsın.Diğerlerini onlar sayesinde madara ettiler.

  Bu arada Jyabura yok sanırım.Sanji'nin rakiplerinin bile esamesi okunmuyor 2 yıl sonra. :D Ama bakarsan Kaku,Daz 2 yıl sonra hala piyasada ve muhtemelen çok daha güçlenmiş durumdalar.
   
 5. OnePieceFanı (Üye)
  Mesaj Sayısı 575
  Üyelik Tarihi4 May 2019
  Bence o ekipteki Blueno Chapapa Kalifa Jyabura hepsi cp0'dadır şuan, sadece Oda bekletiyor göstermiyor henüz.

  Dediğim gibi çıkacak bak benden söylemesi, TEKNOLOJİ aga Oda germa 66 gibi örgütle bunu gösterdi. Vegapunk mevzusu konuşuluyordu Shogun ile cp0 arasında hatırlarsan, Vegapunk birşeyler yaptı bunlara bak gör :good:

  Teknolojileri Germa66'nın çok üstünde çıkacak lakin, bahsettiğim teknoloji bambaşka bir seviye çıkacak.
   
 6. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 17,664
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Sanmıyorum.Lucci fizik olarak coşmuş ve haki master olmuş.Filmde bile Sabo ile kokalı yumruk çarpıştırıyor.Bütün kabiliyetlerini 2 yıl sonrası için güncelledi mangaka.Adam tam donanımlıydı zaten.Hız,güç,teknik herşey vardı.En zayıfı Vergo'nun üst modeli şeklinde çıkacak bu örgüt üyelerinin.

  Koca ananın partisine bile tek göndermişler birini sağlam olmasa yollamazlar.Karasakal tayfasını kaçırmışlar işte.Karasakal geri çekiliyorsa Akainu gibi güçlü birileri şart.Üstelik şu an tayfası imparator tayfasıyken çekiliyor 2 yıl önceki ezik hallerinde değil.
   
 7. Kuzan Majesteleri

  Kuzan (Majesteleri)
  Mesaj Sayısı 1,794
  Üyelik Tarihi4 Kas 2014
  Keşke tayfa ile karşılaşsalar tekrar, bu sefer tayfadaki herkes rakibine tek atsın.
   
 8. OnePieceFanı (Üye)
  Mesaj Sayısı 575
  Üyelik Tarihi4 May 2019
  Saygı duyarım kişisel görüş.

  Ayrıca ben haki kullanmayacaklar demedim zaten, Vegapunk Teknolojisi+Haki şeklinde bir toplam anlamında söylemiştim.

  Neyse zaman gösterecek, ama şunu söyliyim garanti verebilirimki seviyeleri Germa 66'nın çok üstündeler emin olabilirsin :good:
   
 9. Siyah Ateş (KING)
  Mesaj Sayısı 4,110
  Üyelik Tarihi23 Nis 2013
  Lucci'nin Shirahoshi olayındaki tavrından sonra ne kadar güçlü olduklarıyla ilgilenmiyorum. Alayı çöp.
   
 10. Hakuba-EneL Shi Xing

  Hakuba-EneL (Shi Xing)
  Mesaj Sayısı 3,096
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Enel tek vuruşla hepsini alır, bırak bu douriki sevdasını :)
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık