Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Bu oyunu hiç oynamadım ben. Ama mevzu olunca karşılaştırma videolarına baktım. Yenisi, üstüne çıkmayı bırak içinden bile geçer gibi duruyor. Tabi zamanla.
Grafik olarak öyle ama oynanış olarak çok daha zayıf bir takım hatalar var. Yoksa maplar iyi ama movementı falan go'dan baya zayıf. Tamamen hazırhale getirip çıkarmak yerine yazın çıkarma sözünün üzerine rezil olmamak için yarım yamalak piyasaya saldılar şimdi E-sporcular da oyunu hiç beğenmiyor. Ama Go'yu direkt sildiler şimdi oyunu go'nun üzerine yaptılar yeni çıkarmak yerine.. bilmiyorum şuan karmaşık durum zamanla çözümlenir

Grafik olarak öyle ama oynanış olarak çok daha zayıf bir takım hatalar var. Yoksa maplar iyi ama movementı falan go'dan baya zayıf. Tamamen hazırhale getirip çıkarmak yerine yazın çıkarma sözünün üzerine rezil olmamak için yarım yamalak piyasaya saldılar şimdi E-sporcular da oyunu hiç beğenmiyor. Ama Go'yu direkt sildiler şimdi oyunu go'nun üzerine yaptılar yeni çıkarmak yerine.. bilmiyorum şuan karmaşık durum zamanla çözümlenir
Betaymış daha. Cs go betadayken kim bilir ne haldeydi. Düzeltirler her şeyi

Yıllarca algı yapılıp Onliner diye yansıtılan XANTARES takım arkadaşlarıyla en büyük lan turnuvalarından birisinden NaVi'yle çeyrek final oynuyor. Karşıda Cs:Go'nun goatı s1mple var. Şuraya kadar yaptıkları bile çok büyük başarı. Tr şartlarında milyon dolarlarla transfer olmuş oyuncuları en büyük espor organizasyonları yendiler.
https://www.hltv.org/matches/2366139/natus-vincere-vs-eternal-fire-esl-pro-league-season-18
Bende bu winner formayı aldım kendime. Rmr formaları da var. Kazansak da kaybetsek de Cs go'nun belki de son büyük turnuvasında tr cs şovunu yapıp veda ediyor.

Foto:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık