Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Kasa açıyorsun şansın varsa çıkıyor bir şeyler 3 asiimov 1 bıçak stattrak ak47 vulkan stattrak desert eagle suikast vs. bir çok şey çıktı. Ha şimdi son 4-5 gündür 20-25 kasa açtım anca 10 kasa parasını karşılamıştır.

inan çok deli para var
emre 6 kasa açtım toplasan 2 tl lik item çıktı. sen demek ki aşırı şanslısın. bi de o bıcak 50000 de 100000 de 1 çıkıyor. milleti gazlayıp batırma. :artiz: bi de konuya biraz albeni katsan resim koysan. steam'den bir satın alma sayfası koysan iyi olur. 2 cümle ile cs go tanıtılır mı cs go'ya ayıp. :artiz:

emre 6 kasa açtım toplasan 2 tl lik item çıktı. sen demek ki aşırı şanslısın. bi de o bıcak 50000 de 100000 de 1 çıkıyor. milleti gazlayıp batırma. :artiz: bi de konuya biraz albeni katsan resim koysan. steam'den bir satın alma sayfası koysan iyi olur. 2 cümle ile cs go tanıtılır mı cs go'ya ayıp. :artiz:
Şuan kendi evimde değilim nette anca gezebiliyorum yarından itibaren twitch yayınları yapmaya başlayacağım paylaşırım izlersiniz beğenirseniz başlarsınız gittigidiyordan 19 liraya alabiliyorsunuz.

Aydın item kutu filan düşmede çok şanslı hep beraber ona bir account açalım, sonra paylaşırız.

Haftada 1 maç yapınca anca 9 maç kazandım. Artık bu hafta rütbem gelir diye düşünüyorum. Genelde Mge geliyor ama uzun aralıklı oynadığım için rütbe pek yükselmiyor da olabilir. Bakalım ne çıkacağız.

Steam'de bi grup kurulsa güzel olur diye düşünüyorum kf için ^^ bununla uğraşabilecek organize edebilecek bi arkadaş çıkar mı acaba :)

dün bi 20 liralık skin basmıştım N.İ.P e V.P. karşısında 16-14 yendi aldım 70 liramı güzel oldu :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık