Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Güçlerine baktım maşallah yok yok :D

Sınırsız güç,evren yaratma,sınırsız zeka,yenilmezlik,mutlak ölümsüzlük,uzay-zaman-madde-ruhsal-boyutsal-karanlık şeyleri bükebilme,herşeyi bilme,herşeye adapte olabilme,her türlü büyüyü kullanabilme,sınırsız hız,istediği yere anında ulaşabilme,süper görüş,süper duyuş,gerçekliği değiştirme,istediği heryerde cehennem ateşi kullanabilme(sadece lucifer kullanabilir tüm ateşlerden daha sıcaktır) Telekinezi, istediği Boyuttan varlık çağırabilme,istediği herşeyi yapabilme
Harbiden yok yok. Bu tarz her şeye gücü yeten karakterleri sevmem aslında ama Lucifer'ın bende bıraktığı ilk izlenim güzeldi. Sevdim karakteri. Lucifer'ı yenebilecek birisi yokmuş gibi görünüyor şu güçlerle. Tanrı'dan sonra en güçlü olması boşa değilmiş.

Güçlerine baktım maşallah yok yok :D

Sınırsız güç,evren yaratma,sınırsız zeka,yenilmezlik,mutlak ölümsüzlük,uzay-zaman-madde-ruhsal-boyutsal-karanlık şeyleri bükebilme,herşeyi bilme,herşeye adapte olabilme,her türlü büyüyü kullanabilme,sınırsız hız,istediği yere anında ulaşabilme,süper görüş,süper duyuş,gerçekliği değiştirme,istediği heryerde cehennem ateşi kullanabilme(sadece lucifer kullanabilir tüm ateşlerden daha sıcaktır) Telekinezi, istediği Boyuttan varlık çağırabilme,istediği herşeyi yapabilme
Bir yumrukta ne yapıyor sen bana onu söyle, bu yazdıkların işin hikaye boyutu bana kalırsa, :D

@Reiper Hacı daha birsürü resim var mesela ilk resimde dünyayı şekillendiriyor. 2. resimde kardeşi michael'i esaretten kurtarırken evreni yok edebilecek bi saldırıya maruz kalıyor ve pantolonunda çizik bile olmadan karşılıyor saldırıyı :D :D :D 3. resimde yıldızlar yaratıp,ateşini tutuşturuyor 4. resimde galaxy yaratma hakkında konuşuyor tam emin değilim. Sondan üçüncü resim evreni yok edebilecek bi enerji saldırısı :D en aşağıdakileri öylesine google'dan buldum. Bir de bu resimler var mesela Evreni yaratırken,adem havva canlılar,ölüm ve yaşamı yaratırken...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık