Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cilt 86 [4 Ağustos 2017] [SBS]

'Kitap, Sbs ve Kapaklar' forumunda hdbfresh tarafından 14 Tem 2017 tarihinde açılan konu

 1. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,541
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  861

  [​IMG]

  Reader: Hello, Oda sensei! I have a request for Carrot, the talented drawer. I wish for her to draw a picture of the similar looking sisters Lola and Chiffon. Thank you very much.:redheart::redheart: P.N. Kimochi-chan

  Oda: I see, let's ask her.

  Carrot: Ok! That's fine!

  Oda: Oh..oh...

  ----------------

  R: I am a 16 year old fan of Charlotte Katakuri. I know this is straightaway, but I have a question sensei. In Totland, there are people that have necks longer than normal humans. Are these people from the snakeneck tribe? If I'm right, please make my neck long too using the Germa 66's "Press". P.N. Mino Gorilla

  O: Yes, they are from the snakeneck tribe who were in the slave lists in Shabondy and haven't appeared in the story till now. They're in the town as well as also part of BM's children. These people are the 34th son Mascarpone and the 29th daughter Joscarpone. They are a pair of close twins.

  -----------

  R: Are tattoos on legs a fashion among long legs? P.N. Match to Takeshi

  O: That's correct. Long leg tribe members have self-confidence in their beautiful and long legs. Blue Gilly who appeared in Dressrosa was like that, and it has become a piece of fashion to uncover their legs and show off their tattoos. Baron Tamago does not appear to be that type, however.

  Okuyucu: Merhaba, Oda-sensei! Yetenekli çizer Carrot'tan bir isteğim var. Ondan, birbirlerine benzeyen Lola ve Chiffon kardeşleri çizmesini istiyorum. Çok teşekkür ederim.

  Oda: Anladım, ona soralım.

  Carrot: Tamam! Olur!

  Oda: oh.. Oh...

  Okuucu: Ben, Charlotte Katakuri'nin 16 yaşında olan bir fanıyım. Bunun çok bodoslama olduğunu biliyorum ama sana bir sorum var sensei. Totland'da, normal insanlara göre boynu uzun olan kişiler var. Bu kişiler yılanboyun kabilesinden mi? Haklıysam, lütfen Germa 66'nın "Pres"iyle benim de boynumu uzat.

  Oda: Evet, onlar Shabondy köle listeisnde yer alan yılanboyun kabilesindenler ve hikayede şu ana dek gözükmediler. Onlar da şehirde yaşıyorlar ve aynı zamanda onlar BM'nin çocukları. Bu kişiler 34. oğul Mascarpone ve 29. kız Joscarpone. Onlar çift yumurta ikizleri.

  Okuyucu: Uzun bacak kabilesindekiler arasında bacağa dövme yaptırmak moda mı?

  Oda: Öyle. Uzun bacak kabilesinden olan kişiler güzel ve uzun bacakları konusunda kendilerine güveniyorlar. Dressrosa'da gözüken Blue Gilly da öyleydi ve bacakları açarak dövmeleri gösterme bir moda haline geldi. Fakat Baron Tamago modayı takip etmiyor gibi gözüküyor.
   
  Son düzenleme: 4 Ağu 2017
 2. kadir †. Keyser Söze

  kadir †. (Keyser Söze)
  Mesaj Sayısı 6,837
  Üyelik Tarihi4 Tem 2012
  Resimleri hızlıresime yükle mübarek, Vpn kullanmayanlar göremiyor.
   
 3. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,541
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Hele önce çeviri sonra resim.

  865, 867 ve 868 yok. 859 ve 866 henüz çevrilmemiş.
   
 4. Kehribar Üye

  Kehribar (Üye)
  Mesaj Sayısı 766
  Üyelik Tarihi12 Ağu 2012


  Hata var 29.kız Praline adam gittikçe salmaya başladı kendini
   
 5. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,541
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Topladım bir araya.

  859

  [​IMG]

  R: Hello, this is Eichiro Oda. I look forward to answering all the perverted questions for you guys this week. Well, let's begin...the SBS!

  O: It's a F.A.K.E....!! Stop it! Stop pretending to be me!! This is an injustice! The SBS is not a perverted corner! This is a wholesome place! This is the worst opening!!

  -------------------------------
  R: Oda-sensei, after the introduction of Reiju's underwear, I imagine that you received a lot of fan letters, but I think it's fine. Mankind used to go around naked a long time ago. For the sight of panties to make your heart go crazy, that indicates that you do not have enough discipline.

  -P.N. My heart started pounding and I got a nosebleed.

  O: Your pen name indicates a spirit with a wicked heart!!

  -------------------------------
  R: Hello, Oda-sensei. In chapter 858, there's another Nami bathing scene, but it'll be really awkward when it comes on the anime while the family is watching. What should I do when that time comes? -P.N. Sanadacchi

  O: This corner is indecent!! Strange... P.N. Sanadacchi, is this ok? Please listen well. Mankind used to go around naked a long time ago. For the sight of a bathing scene to make your heart go crazy, doesn't that just indicate that you do not have enough discipline?

  P.S. While I was drawing the manuscript, my heart started pounding and I got a nosebleed.

  Okuyucu: Merhaba, Ben, Eiichiro Oda. Bu hafta sizler için tüm sapık soruları cevaplamayı dört gözle bekliyorum. Öyleyse, SBS'ye... başlayalım!

  Oda: Bu, S. A. H. T. E....!! Kes şunu! Ben gibi davranmayı kes!! Bu haksızlık! SBS, sapık bir köşe değil! Burası erdemli bir yer! Bu olabilecek en kötü açılış!!

  Okuyucu: Oda-sensei, Reiju'nun iç çamaşırının tanıtımından sonra, birçok fan mektubu aldığını tahmin edebiliyorum, ama bu sorun değil. İnsanlık çok uzun zaman önce etrafta çırılçıplak dolaşırdı. Külot görerek kalbin yerinden sökülecek gibi oluyorsa, bu senin yeteri kadar terbiye edilmediğini gösterir.

  Mahlas: Kalbim güm güm atmaya başladı ve burnumdan kan geldi.

  Oda: Mahlasın günahkar bir kalbe sahip olduğunu gösteriyor!!

  Okuyucu: Merhaba, Oda-sensei. 858. bölümde, Nami'nin bir başka duş sahnesi var, ama bu ailenle birlikte animeyi izlerken oldukça tuhaf oluyor. Böyle bir zaman geldiğinde ne yapmalıyım? - Mahlas Sanadacchi

  Oda: Burası edepsiz bir köşe! Garip... Mahlas. Sanadacchi, bu iyi mi? Lütfen iyi dinle. İnsanlık çok uzun zaman önce etrafta çırılçıplak dolaşırdı. Duş sahnesi görerek kalbin yerinden sökülecek gibi oluyorsa, bu senin yeteri kadar terbiye almadığını göstermez mi?

  Not: Taslakları çizerken, kalbim güm güm atmaya başladı ve burnumdan kan geldi.  866

  [​IMG]

  R: Odacchi, heso!! I heard that the 25th of every month is "Pudding Day". How about Pudding-chan's birthday be 6/25 for Charlotte (6) Pudding (25)? P.N. Dorii

  O: Uhm... It's not a question of what do you think, really. To decide the day a someone's born that way...!! Fine.

  -------------------------------
  R: I have something I importantly need to discuss. Please make Reiju's birthday 11/30, with 11 from (いい女 TN: literally good girl/woman), the 3 from (sanji's sister), and the 0 from (Reiju). That's my reasoning! Thank you very much! P.N. THE-MORIO

  O: Ehhh!? Hey, wait a minute!! You listen well now!? That's fine.

  ---------------------------------
  (Note: some of this part is cut off)

  R: Good afternoon, Odacchi! In order for me to also fill up the calendar, I've thought long and hard about the birthdays for several characters. It's a lot, so forgive me.

  Merry - 1/22
  Kinemon - 1/29
  Nojiko - 7/25
  Bellmere - 12/3 -
  Mr. 5 - 7/26 -
  Toto - 6/17
  Terracotta - 9/25
  Pekoms - 4/11
  Kaya - 8/24
  Kanjurou - 7/21
  Baron Tamago - 5/14
  King Riku - 6/27
  Blue Gilly - 11/27
  Pedro - 6/16
  Smoothie - 10/12

  Okuyucu: Odacchi, heso!! Her ayın 25. gününün "Pudding Günü" olduğunu duydum. Pudding-chan'ın doğum gününün Charlotte (6) Pudding (25) olarak 25 Haziran yapmaya ne dersin?

  O: Hmm... Bu senin düşüncelerine kalmış bir şey değil aslında... Bir kişinin doğum gününe bu şekilde karar vermek...!! Pekala.

  Okuyucu: Bahsetmem gereken çok önemli bir konu var. Lütfen Reiju'nun doğum gününü 30 Kasım yap, 11, "tam anlamıyla iyi kız / kadın anlamına gelen "いい女" kelimeden, 3 ise Sanji'nin kardeşinden ve 0 Reiju'nun kendisinden. Sebeplerim böyle! Çok teşekkür ederim!

  Oda: Eehhh?! Hey, bir dakika!! Şimdi beni iyi dinle! Öyle olsun.

  Not: Bu kısmın bir bölümü kesilmiş

  Okuyucu: İyi günler, Odacchi! Takvimi doldurabilmem için, çeşitli karakterlerin doğum günü üzerine uzun ve çokça düşündüm. Çok fazla var, o yüzden kusura bakma.

  Merry - 22 Ocak
  Kinemon - 29 Ocak
  Nojiko - 26 Temmuz
  Bellmere - 3 Aralık
  Mr. 5 - 26 Temmuz
  Toto - 17 Haziran
  Terracotta - 25 Eylül
  Pekoms - 11 Mart
  Kaya - 24 Ağustos
  Kanjurou - 21 Temmuz
  Baron Tamago - 14 Mayıs
  King Riku - 27 Haziran
  Blue Gilly - 27 Kasım
  Pedro - 16 Haziran
  Smoothie - 12 Ekim

  867

  [​IMG]

  R: Hello, Oda sensei! I have a question, is the Zepo who appeared in chapter 850 the same brother that Bepo was seperated from in the brief story from volume 84's SBS. Or are they bears who just resemble each other? P.N. Mihashiharu

  O: They do resemble each other! That's correct. Pedro led the Nox Expedition party who were chased by the government for searching for poneglyphs, thus they became the Nox Pirates. That's a story from about 15 years ago. Bepo loved his older brother Zepo, and when he climbed down Zou to get a view of the sea, he was swept away. One thing led to another, and he found his way to the North Blue. He then met Law. Meanwhile, the Nox Pirates were wounded and had morale issues, so Pekoms lead the others who couldn't continue their journey, leaving just Pedro and Zepo. And then Pekoms and the others arrived in Big Mom's territory. There their lives were saved, and they entered her care. Pedro and Zepo, who continued searching for poneglyph, eventually set their sights on Big Mom's poneglyph 5 years later, and by coincidence Pedro and Pekoms came face to face once again.

  Okuyucu: Merhaba, Oda sensei! Bir sorum var, 850. bölümde gözüken Zepo, 84. cildin SBS'sinde yer alan kısa hikayede bahsi geçen Bepo'nun aynı kardeşi mi? Yoksa onlar yalnızca birbirine benzeyen ayılar mı?

  Oda: Onlar birbirlerine benziyorlar! Bu doğru. Pedro, Poneglyph aradıkları için devlet tarafından takip edilen Nox Keşif takımına liderlik etti ve onlar Nox Korsanlarını oluşturdular. Bu yaklaşık 15 yıl öncesinin hikayesi. Bepo, abisi Zepo'yu sevdi ve Zou'ya denizin manzarasına bakmak için tırmandığı zaman ayakları yerden kesildi. Olaylar birbirini takip etti ve kendisini Kuzey Mavi'de buldu. Ardından Law ile tanıştı. Bu sırada, Nox Korsanları yaralanmışlar ve manevi sorun yaşıyorlardı, bu yüzden yolculuğa devam edemeyen diğerleri ve onlara öncülük eden Pekoms, Pedro ve Zepo'yu geride bıraktı. Ardından Pekoms ve diğerleri Koca Ana'nın bölgesine geldiler. Orada hayatları kurtuldu ve onun koruması altına girdiler. Poneglyph aramaya devam eden Pedro ve Zepo, en nihayetinde beş yıl sonra Koca Ana'nın poneglyph'ine göz kestirdiler ve tesadüfen Pedro ve Pekoms bir kez daha göz göze geldiler.

  Alt kısımda bir okuyubu Koca Ana'nın 28 ve 48 yaşlarındaki halini çizmesini istemiş.
   
  Son düzenleme: 6 Ağu 2017
 6. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,541
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Evet hata var. 29. oğul 34. kız olabilir belki. Bakacağız. O da pek ihtimal dahilinde değili gibi ama düzeltirler, neyse çok da önemi yok.
   
 7. yyolcu Üye

  yyolcu (Üye)
  Mesaj Sayısı 5,409
  Üyelik Tarihi29 Haz 2015
  Yılanboyun kabilesinden olduklarını doğru tahmin etmişiz.
   
 8. Kehribar Üye

  Kehribar (Üye)
  Mesaj Sayısı 766
  Üyelik Tarihi12 Ağu 2012

  Aynen önemi yok ben bu arctan hiç hoşlanmadım ondan takacak yer arıyorum.

  Bigmom, Smoothie ve Katakuri dışında sevdiğim karakterde yok. Randolp a biraz ısınmıştım oda arada kaynadı. Diğerleri hep çerçöp geliyor ya.

  Not: Sadece güç olarak demiyorum bu arada. Görünüş, karizma vesaire olarakta bu arc herkes freak show kafasında çiziliyor.
  Bigmom baya yaşlı bir hanım olarak o kadarda grotesk gelmiyor diğer evlatlara nazaran.
   
 9. Taisho İllede Canısı!

  Taisho (İllede Canısı!)
  Mesaj Sayısı 2,851
  Üyelik Tarihi7 Oca 2015
  @amaneden Katakuri Yılın boyunlumuymuş Şimdi? Soruyla ne alakası var katakuri fanlığının? Sormadan önce ekstra bilgi manasında mı vermiş.
   
 10. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,541
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Katakuri yılan boyunlu değil. Kız girişi Katakuri'nin fanı olduğunu söyleyerek yapıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık