Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 81 [4 Nisan] [SBS] [RAW]

Sen deyince merak ettim ben de. Umarım Fuji gibi olunmuyordur.
Bi teknoloji vardı eğer sinirsel bi sorun yoksa dile bi alet koyup kamera görüntüsünü oraya veriyorlardı. Siyah beyaz görebiliyordu takan kişi. Adam kaya tırmanışı yaptı bu şekilde.
Biliyorum onu 100 nokta falan vardı beyaz, delikli bi alet. Neyse artık direk göze kamera takıyorlar.
Genel anlamıyla tüm sorular bunlar. Daha sonra ayrıntılı çevirilerde önemli olan bir şey var mı diye bakarım. Elle tutulur diyeceğimiz filonun gemilerini açıklamış birde işte doğum günleri falan.
Hadi hayırlısı.

Geçen SBS'leri incelemiştim .oğu geyik muhabbeti zaten soruların. O geyik muhabbeti olan sorularında çoğu bel altı muhabbeti. :/

Dressrosa boyunca Luffy,Zoro,Robin,Franky ve Usopp bir aradaydı.Diğerlerini görememiştik uzunca bir süre.Bu sene de Luffy diğerleriyle olacak anlaşılan Zoro.Robin,Franky ve Usopp bir süre bizimle olamayacak.

Dressrosa boyunca Luffy,Zoro,Robin,Franky ve Usopp bir aradaydı.Diğerlerini görememiştik uzunca bir süre.Bu sene de Luffy diğerleriyle olacak anlaşılan Zoro.Robin,Franky ve Usopp bir süre bizimle olamayacak.
Robin harici mutluluk verici bi gelişme bu. :)
Yalnız Sanjinin karizma parçalardan akıyor.

Ve bence Dressrosadan daha güzel bi arc olacak :) Tayfanın Sanji kısmını daha çok sevdiğiden değil de daha çok ve daha iyi karakterler göreceğimizden :/ Vinsmoke'lar,Big Mom tayfası,düğüne katılacak bi sürü kişi,belki eskiden gelen tanıdıklar.Çok güzel olacak çoooook :)

Robin harici mutluluk verici bi gelişme bu. :)
Yalnız Sanjinin karizma parçalardan akıyor.
Franky ve Usopp'u ben de sevmiyorum görmesek de 1-2 yıl rahat etsek :)

Ve bence Dressrosadan daha güzel bi arc olacak :) Tayfanın Sanji kısmını daha çok sevdiğiden değil de daha çok ve daha iyi karakterler göreceğimizden :/ Vinsmoke'lar,Big Mom tayfası,düğüne katılacak bi sürü kişi,belki eskiden gelen tanıdıklar.Çok güzel olacak çoooook :)
Aynen bence de kesinlikle Dressrosa'dan daha renkli geçecek.Dressrosa sıkmıştı bir noktadan sonra.Bunda öyle bir durum yaşanacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık