Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 77 [3 Nisan]

Roronoa Zoro

Hahahaha, Sbs'de benim eski profil fotoğrafımı kullanmışlar. Bir de bana uyarı veriyordunuz o profil fotoğrafından dolayı.

Gereksiz yerleri çevirmedim. Yeni bilgiler buldukça ekleme yapacağım. Burada bile saçma sorular var. En azından akılda soru kalmasın? :D

S: Sabo'nun yüzündeki yara benimle yaptığı savaştan kalma değil mi?
O: Hayır.

S: Gladius'un penisi patlıyor mu?
O: Evet, çok korkunç.

S: Corazon kaç yaşında? Sugar neden Donquixote ailesinin yemek partisinde yoktu?
O: O Doflamingo'dan 2 yaş daha küçük, öldüğünde ise 26 yaşındaydı.
Monet(17) ve Sugar(9) kardeşler korkunç bir çevreden Doflamingo tarafında kurtarıldı.
Onlar Corazon'un ölümünden sonra aileye katıldı. Daha sonra şeytan meyveleri verildi ve hayatlarını aileye adadılar.

S: Oda-chan şeytan meyvesinden bir ısırık alındıktan sonra geri kalanını başka biri yese o kişi şeytan
meyvesi kullanıcısı olur mu? Lütfen söyle
O: Hayır. İlk ısırık alındığı anda meyve güçleri ilk ısıran kişiye geçer. Geri kalanı ise tatsız meyveden başka bir şey değildir. Ama insanlar bunun farkında değiller, genellikle meyvenin hepsini bitiriyorlar.

S: Lütfen Sabo, Koala ve Hack'in yaşları ve boy uzunluklarını söyle. Ve Hack ne tür bir balıkadam? Ve Hack'in doğum günü 9 Ağustos, doğru mu?
O: Sabo: 187 cm - yaş: 22
Koala: 160 cm - yaş: 23
Hack: 280 cm - yaş: 38
Hack ise bir... (hmm) Japon Soldierfish (Ostichthys japonicus).

S: Sai ve Baby 5'in evlilikleri için tebrikler. Yalnız merak ediyorum, Sai'nin nişanlısı Uhorisia ne tür bir kadın?
O:Onun çok hoş saçları ve kantusu var. (Kantus(Tıp terimi olarak kullanmış sanırım): Göz köşesi, göz açısı)

S: Selam Oda-san. Bartolomeo hakkında bir sorum var. Onun bariyer limitini söyler misin, yani maksimum kaç bari bari?
O: Güzel soru. Onun bir anda oluşturacağı bariyer alanı ve sayısı sınırlı. Bir bariyerin maksimum alanı 50k bari bari, müthiş değil mi? Ve 1 bari bari yüz kere 1 pori bari bari, yani demek istediğim onun savunması 500 tsuke mono pori pori bari bari. (Oda burada saçmalıyor. :D)

765. bölümde Corazon ve Law'ın gittiği ada Noland'ın memleketi, Lvneel Krallığı imiş.

Sengoku'nun çekmesindeki Rosinante posterinde ki isim mangada Donquixote olarak geçiyordu ciltte ise Donquijote olarak değiştirilmiş.

SBS soruları falan güzel, ilk soru troll onu geçelim, diğerleri de ortalama seviyede güzel sorular.
Tabi en can alıcı kısım, Bari Bari hakkında olanı ama, Oda sağ olsun orada iyi saçmalamış, bir ara ne diyor bu böyle kafasındaydım.
Bknz.

SBS soruları falan güzel, ilk soru troll onu geçelim, diğerleri de ortalama seviyede güzel sorular.
Tabi en can alıcı kısım, Bari Bari hakkında olanı ama, Oda sağ olsun orada iyi saçmalamış, bir ara ne diyor bu böyle kafasındaydım.
Bknz.
Bari bari açıklamasını okudukça gülüyorum. :)
Ayırıca dikkatimi çeken kısım Sugar ve Monet'in kardeş olması.

Bari bari açıklamasını okudukça gülüyorum. :)
Ayırıca dikkatimi çeken kısım Sugar ve Monet'in kardeş olması.
Kardeş mevzusunda biraz şaşırdım doğrusu. Baby 5 gibi yoldan geçerken bulmuşlardır ya da ona benzer bir şekilde diye düşünmüştüm ama böyle bir ihtimal hiç aklıma gelmedi. :/

Bari bari de ne kadar komik gelse de söyleyecek pek bir şey yok, ileriye dönük çoğu konuda böyle yapıyor. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık