Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Gördüğüm bir tahmin hoşuma gitti.

Bm ile Kaido arasında Smoothie yüzünden tartışma çıkacağını bu tartışmanın sebebinin Kaido'nun oğluna Smoothie'yi istemesi ve Bm'nin buna karşı çıkması olacağını yazmış adam.

Bence hoş bir tahmin. Sonuçta yemek krizlerinden veya saçma sapan bir şekilde yenilmesinden iyidir. Ayrıca bu şekilde hem Bm adadan ayrılmış olur hemde gitmeden önce oluşan kavgada Kaido'yu bir handikap bırakabilir.

Gördüğüm bir tahmin hoşuma gitti.

Bm ile Kaido arasında Smoothie yüzünden tartışma çıkacağını bu tartışmanın sebebinin Kaido'nun oğluna Smoothie'yi istemesi ve Bm'nin buna karşı çıkması olacağını yazmış adam.

Bence hoş bir tahmin. Sonuçta yemek krizlerinden veya saçma sapan bir şekilde yenilmesinden iyidir. Ayrıca bu şekilde hem Bm adadan ayrılmış olur hemde gitmeden önce oluşan kavgada Kaido'yu bir handikap bırakabilir.
+1 bende bunun king li versiyonunu gordum ama ana güç isteyen biri, yani teklifi reddetsin ki?

+1 bende bunun king li versiyonunu gordum ama ana güç isteyen biri, yani teklifi reddetsin ki?
Ana güç isteyen birisi ama bu gücü sadece kendisi için isteyen birisi. Smoothie bu kadının sol kolu onu vermek demek luffynin deyimiyle en az 1000 kişi vermek demek. Yani al kızım senin olsun demez muhtemelen damadı almaya çalışır. Buna da Kaido izin vermez bunlar bir çaylağı kimin öldürmesine karar vermek için 1 gün çarpışan manyaklar. Saçma sapan şeker krizlerinden daha makul bir senaryo olur bu şekilde.

Luffy ile karşılaşmadığı için diğer iki komutana göre küçük görülüyor. Bundan dolayı da Oda gücünü göstermek için Wano'ya getirttirdi. Ben kendisine bu yüzden şans veriyorum ama yine arc boyunca bir şey yapmayıp şaçma sapan şelaleyi geçmeye çalışacaklarsa gözümde tamamem rezil hale gelecek. Umarım ki bu olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık