Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Bu sahne mangada yok ama boşu boşuna animeye koymamışlardır bence. Yani Oda onaylı bir sahne olabilir emin değilim. :/

Eğer bu sahnedeki gibi insanların suyunu çekerek büyüyebiliyor ise, en sağlam komutanlardan biri bu kadın. Çok tehlikeli bir meyveye sahip.

Bu sahneden çıkardığım tek şey. Anime çizenler bile Smoothie'nin neden bir şey yapmadığına anlam veremeyip bari biz çizelim demişler :D

Bigmom'ın bir komutana tek atmasını herkes bekliyor.Bu kişi Jack yerine şuanki haliyle kendi öz kızıda olabilir.
Benim isteğim Luffy'nin kellesini götürüp Katakuri abi diyip sunması ama başrolün böyle bir duruma düşmesi şuan için imkansız gibi
Smoothie bence o meyveyle Arc bosunun düşmesinde bile önemli rol oynayabilir.Smoothie ve Law birlikte hareket etseler güzel şeyler çıkabilir.

Güçlü, zeki, sakin ve kendinden emin. Karakteri de epey iyi çıkacak diye tahmin ediyorum. Hoş be hoş.

Ve fekat çok itici. Giyimi ve suratı çok itici. Meyvesi de itici.

Bu sahneden çıkardığım tek şey. Anime çizenler bile Smoothie'nin neden bir şey yapmadığına anlam veremeyip bari biz çizelim demişler :D
Smoothie mangada yine büyüyüp slashleri attı. Ama nasıl büyüdüğünü bilmiyorduk. Burada sadece onu göstermişler. İcraat olarak fazladan bir ekleme yok yani. :D

Bu karakteri beğenmeyenler artık hadlerini aşmadılar mı sizce de? Ne demek sevmiyorum yaa? Hadi onu geçtim fanı olmamak ne demek? Aynı seriyi mi okuyoruz?
Güçlü, zeki, sakin ve kendinden emin. Karakteri de epey iyi çıkacak diye tahmin ediyorum. Hoş be hoş.

Ve fekat çok itici. Giyimi ve suratı çok itici. Meyvesi de itici.
Sen de boşmuşsun be çerlo, nasıl Smoothie'yi beğenmezsin, nasıl benle aynı düşünmezsin, nasıl benden ayrı fikir beyan edebilirsin? :(

Bu karakteri beğenmeyenler artık hadlerini aşmadılar mı sizce de? Ne demek sevmiyorum yaa? Hadi onu geçtim fanı olmamak ne demek? Aynı seriyi mi okuyoruz?

Sen de boşmuşsun be çerlo, nasıl Smoothie'yi beğenmezsin, nasıl benle aynı düşünmezsin, nasıl benden ayrı fikir beyan edebilirsin? :(
Bu tipi sevenler asıl boş, estetikten ve güzellikten anlamayan eziklerdir.

Neyse ki Luffy-Sanji-Marco fanısın. Bir gaflete düşüp bu tipsizden hoşlanmışsın sadece. Ergenliğine veriyorum bunu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık