Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Perospero vs. Rob Lucci

Kim kazanır

• Perospero

Kullanılan: 33 37.1%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 56 62.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    89
"Zoanlar için söylenen "çalıştıkça güçleniriz" cümlesi ucu çok açık bir gelişimin habercisi demek." Bu seride 19 yaşında olup bu kadar gelişip güçlenen bir tek Luffy'i gördük. Güçlenmesinin temeli de meyvesi ile hakisini hayvan gibi geliştirdi.Roger dediğimiz adam 40'lı yaşlarında en yüksek performansına ulaşmış, Ace dediğimiz gerizekalı şu anki Luffy'den 1 yaş büyük olmasına rağmen 1 gömlek altıydı ölmeden önce.
Lucci zoan yediği için daha güçlü olur gibi bir denklem Luffy karşısında saçma ve absürt duruyor.

"Zoanlar için söylenen "çalıştıkça güçleniriz" cümlesi ucu çok açık bir gelişimin habercisi demek." Bu seride 19 yaşında olup bu kadar gelişip güçlenen bir tek Luffy'i gördük. Güçlenmesinin temeli de meyvesi ile hakisini hayvan gibi geliştirdi.Roger dediğimiz adam 40'lı yaşlarında en yüksek performansına ulaşmış, Ace dediğimiz gerizekalı şu anki Luffy'den 1 yaş büyük olmasına rağmen 1 gömlek altıydı ölmeden önce.
Lucci zoan yediği için daha güçlü olur gibi bir denklem Luffy karşısında saçma ve absürt duruyor.
Şu cümleden kaynaklı bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım:

"Çalışkan adam yetenekliyi geçer, yetenekli eğer çalışmazsa, diye bir atasözü var yani."

Burada kast ettiğim Lucci'nin Luffy'den güçlü olması değil onun kadar fazla gelişim gösterebilmesi idi.

Ace konusu şahsi düşünce. Başkasına göre de Ace güçlüdür.

@Kensei

Demek istediğim ateş olsun ya da olmasın Pro'nun yenilebileceği.

Arkadaşlar yapmayın etmeyin.2 sene önceki halini güncel Sanjinin bile evirip çevirip pataklayacağı adam 2 sene sonra Vista seviyesine geliyorsa zaten 5 seneye KK olur :(

Prospero'nun Lucci'den bir rokuogan yedikten sonra ayakta kalabileceğini düşünebiliyor musunuz ? Ya da başka fiziksel bir saldırı ?

Prospero, Bege gibi sırf meyveden ibaret bir karakter ve bu nedenle dayanıklılık ve fiziksel güç konusunda düşük seviyede olmalı. İki yıl sonra haki kullanan bir Lucci o hayvanı fiziksel gücüyle birlikte Prospero'yu doğduğuna pişman eder.
Pedro'yu zorlanmadan indirmeyi başardı rahatlıkla Vista ayarı bir karakter bana kalırsa zaten ödülü as komutanlara yakın güçte olduğuna işaret.
Karakterin görünüşünden dolayı hafife alıyorsun bence. Lucci yense bile kolay bir dövüş olmaz.

Arkadaşlar yapmayın etmeyin.2 sene önceki halini güncel Sanjinin bile evirip çevirip pataklayacağı adam 2 sene sonra Vista seviyesine geliyorsa zaten 5 seneye KK olur :(
Böyle yapmanın sebebi karakteri abartarak itici fan olmama düşüncesi veya karakteri elestirerek mantıklı fan olma düşüncesi ise yanlış yapıyorsun.

Lucci'i savun demiyorum ama boyle de küçük görme. Bir iki konuda daha denk gelmiştim.

Şahsen bir Lucci faninin Perospero'u alır demesi bana itici gelmez . Çünkü üzerine büyük oynanan bir karakter.

Böyle yapmanın sebebi karakteri abartarak itici fan olmama düşüncesi veya karakteri elestirerek mantıklı fan olma düşüncesi ise yanlış yapıyorsun.

Lucci'i savun demiyorum ama boyle de küçük görme. Bir iki konuda daha denk gelmiştim.

Şahsen bir Lucci faninin Perospero'u alır demesi bana itici gelmez . Çünkü üzerine büyük oynanan bir karakter.
Sevdiğim karakterden soğutuyorlar mesele bu.Bu forumda herkes Lucci denizcilerin süpernovasıdır dediğimde alaya almıştı.Herkes Zoronun Sanjinin gerisinde diye bakıyordu elemana.O zamanlar çok daha güçlü olduğunu söylemiştim hatta 500 milyonluk eleman eder demiştim(Dalga geçen bi arkadaş yok 1 milyar olsun demişti :) )
Şimdide diyorum ki aşırı abartıyorsunuz.Yonkoular çok farklı adamlar.Devrimciler,CP-0 falan hikaye. Ha Lucciyi Jimbei karşısında,Kuma karşısında hatta belki Dof karşısında bile birşeyler yapabilecek güçte görürüm(Dof dışındakileri alır Dofa orta zorlukta kaybeder)Ama yonko adamları çok çok çok farklı seviyedeler.Dof bile kemiksiz 3. adam eder diyemiyorum o kadar güçlü bir adam gelmesine rağmen bana.
600 milyon Sabo için güzel bir ödül(Meyvesiz haline) Lucci aşağı yukarı denktir işte o seviyelerin adamıdır. Lawdan falan güçlüdür,Kidi falan alır ama 700 milyonluk adam,Vistanın denki bu adam Lucciyi alır.

Luffy den dayak yediği halde cp9 dan cp0 nun başına geçicek kadar güçlenen bir karakter perosperoyu indirme şansı yüksek bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık