Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Perospero vs. Rob Lucci

Kim kazanır

• Perospero

Kullanılan: 33 36.7%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 57 63.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    90
Lucci Yeni Dünya'yı görmeden 22 yaşında gizli göreve gidip yanlış hatırlamıyorsam 4 sene pasif görev yapıyor. Gelişmesi şaşırtıcı değil. Oruç gibi işte.
----
İnsanların Aisa gibi bi' gerçek varken gerisi çöp demesi sanrısal.
Perospero neden ezikleniyor arkadaş? Gene karakterin tipinden güç analizi gerçekleştiriliyor burada. Adam Kocana'nın en büyük oğlu, senelerdir Yeni Dünya'da üstüne aktif de bir savaşçı, neymiş Lucci içinden geçermiş, yavaş geçsin. Lucci boklu donuyla oynarken bu adam Roger'ı falan görüyordu.
Klasik "haki olsa meyvesi işlemez" geyiği, o zaman deprem de işlemez, Y de işlemez Z ide. O şekerin işlememesi için hakinin yeteri miktarda güçlü olması lazım. Hakinin bu gücü durduracak yeterlilikte güçlü olsa bile bu gücün etkisi olmayacağının anlamına gelmez. Bunla başedebilmek için enerji harcaması gerekir. Ama siz devam edin "Lucci deler geçer" geyiklerine.
Ha bir de, "Kraker 5. adam" iks de.
Fikrin değişmiş.

Bu konu Luffy vs. Perespero benim gözümde. Luffy Crackeri yendiğine göre Peresperoyuda yenebilir ve benim mantığıma göre Luccide Peresperoyu yalar kedi maması yapar kendine.

Fikrim hangi noktada değişmiş, çelişen neler var bir gösterir misin?
Çeliştin demedim, ha fikrin değişmiş dedim.

Lucci gelişebilir demişsin hemen ardından Oruç gibi demişsin. Sana göre Oruç, perospero'dan güçsüz değildir heralde? Snack'i yendi sonuçta. Lucci'nin oruç gibi gelişmesi Lucci'yi en az Oruç seviyesi yapar zaten.

Lucci'nin potansiyelli olduğunu söylemek istemişsin o zaman ama bu konu için Lucci kim ya dercesine yazılar yazmışsın. İlginç geldi banada ondan yazdım.

Luccinin Tobu Shigan Hi Bachi diye bir tekniği var ateş skili, Luffyi kizartıyor bu skille. Peronum 1 mm şansı bile yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık