Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Marco anka kuşu'nun mitolojisini anlata anlata döver :)

Dayaktan sonra Katakuri anlattığı hikayeye hayran kalır. WB korsanlarına katılır.

Marco sadece uçup tekme atmaktan ibaret değildir işledikçe gücü görülecek gördüklerimize göre Kata ama Marco daha güçlü çıkabilir.

Luffy burda Marco ile dövüşse Marco'nun da hali farklı olmazdı :)
Sanmıyorum :) marco yine amiral felan uçurabiliyordu veya karşılık verebiliyordu ama bizim katanın böyle birşey yapabileceğini sanmıyorum. Ha bu katanın güçsüz olduğu anlamına gelmiyor tabiki marco da amirali yenemez. Marco iki sene içinde güçlenmiştir çünkü kendisi artık kaptan konumunda ve tayfasını koruması gerekiyor.

Sanmıyorum :) marco yine amiral felan uçurabiliyordu veya karşılık verebiliyordu ama bizim katanın böyle birşey yapabileceğini sanmıyorum. Ha bu katanın güçsüz olduğu anlamına gelmiyor tabiki marco da amirali yenemez. Marco iki sene içinde güçlenmiştir çünkü kendisi artık kaptan konumunda ve tayfasını koruması gerekiyor.
Teach ile dövüştü rahat 3 basamak atlamıştır :hhh:

İşte amirali Luffy de uçuruyor, Zoro da karşılık veriyor. Kata daha iyisini de yapar. Ölümüne kapışırlar ve uzun sürer zaten. Benim tahminim h.hakinin de verdiği irade gücüyle Kata olur ayakta kalan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık