Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Marco'nun avantajlarından biri havada kalabilmesi. Bu özelliği sayesinde Kata'nın meyve uyanışından hiç etkilenmez ya da minimum derecede etkilenir. Bu Kata için bir dezavantaj. En azından Marco'yu mochi ile yakalama gibi bir seçenek söz konusu olmayacak.

Nasıl mümkün değil cracker da. Yok ace de yok.
Bir şeyin gösterilmemesi o şeyin olmadığı anlamına gelmez. Vergo'da olan gözlem haki 700-800m değerindeki adamlarda olmazsa bu komik olur. Zoro bu haki tipini Arlong Park'ta kullanıyordu diyeyim sen anla.

Marco'nun avantajlarından biri havada kalabilmesi. Bu özelliği sayesinde Kata'nın meyve uyanışından hiç etkilenmez ya da minimum derecede etkilenir. Bu Kata için bir dezavantaj. En azından Marco'yu mochi ile yakalama gibi bir seçenek söz konusu olmayacak.

Bir şeyin gösterilmemesi o şeyin olmadığı anlamına gelmez. Vergo'da olan gözlem haki 700-800m değerindeki adamlarda olmazsa bu komik olur. Zoro bu haki tipini Arlong Park'ta kullanıyordu diyeyim sen anla.
Yorum yok gözlem hakisi belirtilmediği müddetçe anlaması çok zor yok ta diyebilirsin var da ama hangisini söylersen söyle belirtilmediği müddetçe ne söylersek varsayım olur.

Luffy zaten kaçtı en güçlü saldırısı G4 ile bile katayı alamadı ve kaçtı kaçmasa inecek ti.
Ben de bu konuda hem fikirim kaçmasa inecekti ama kaç bölüm sürdü dövüş ona bakarım ben.Dayak yeme süresine bakınca aynı saldırı gücü ile Marco'yu indirebileceğini sanmıyorum üstelik Marco'daki o meyve ile.Ayakta kalan Marco olur diyorum ben sana göre Kata'dır.Marco işlendiği zaman benim veya senin fikrin değişebilir.

Bu oylar hep Kata amiral karşısında cizilmediginden. Millet tek yiyecek falan sanıyor galiba çizilse.

Yorum yok gözlem hakisi belirtilmediği müddetçe anlaması çok zor yok ta diyebilirsin var da ama hangisini söylersen söyle belirtilmediği müddetçe ne söylersek varsayım olur.
Varsayımdan ziyade çıkarım diyelim. Ciddi bir seviyede isen %51 gözlem vardır demek çok daha mantıklı. Aksi halde belli bir seviyeye gelmiş çoğu kişinin gözlem hakisi yok deriz :bilmem:

Ayrıca şunu belirteyim. Luffy daha 3. komutan seviyesinde bile değil. O yüzden Kata'nın Luffy'yi yenip Marco'nun yenemeyeceğini söylemek pek uygun olmaz. Luffy g4'ü aralıksız ve desteksiz olarak 5-6 saat kullanmadığı müddetçe değil sağ kol 3. komutan bile alamaz. Jack ve Kraker bunun en net örnekleri.

Yahu gözlem olmasa ne olur. Squardo karşısında bakın Marco'ya nasıl yere çarpıyor. Jack'de gözlem olmasın ezik mi oluyor? Yılan kardeşlerde vardı, Lufy dövdü, Enel'de vardı, dayağını yedi. Bu b.hakim çok iyi demeye benziyor. İyi onun biraz altı olan dövemez mi diyelim. Tek şey önemli bir etkendir ama sadece 1 etkendir. Hız dayanıklılık gibi bir çok etken var. Kata 10 k canı varsa Marco 100k vardır. O yüzden biri darbe almıyor şekilde tasarlanmış yoksa dengesiz olurdu.

Ben de bu konuda hem fikirim kaçmasa inecekti ama kaç bölüm sürdü dövüş ona bakarım ben.Dayak yeme süresine bakınca aynı saldırı gücü ile Marco'yu indirebileceğini sanmıyorum üstelik Marco'daki o meyve ile.Ayakta kalan Marco olur diyorum ben sana göre Kata'dır.Marco işlendiği zaman benim veya senin fikrin değişebilir.
Peki ya marco luffy ile dövüşse çok mu farklı olurdu kata ile dövüşünden.

Marco'ya tek atamadığın sürece sürekli meyvesi kendini yeniliyecektir. Yonkou'ları hariç tutarsak Marco kazanamıyo ise en kötü kaybetmez.

Şöyle birşey var bu dövüş anca birbirlerini suya atarak biter.

Marco kataya hasar veremez çünkü gözlemi yetmeyecek büyük ihtimal.

Kata da marcoya hasar veremicek çünkü iyileşecek.

Kim ilk suya düşerse o kaybeder.

Ama şöyle birşey var ki marco katayı sinirlendirip dikkatini dağıtırsa marco kazanır o yüzden oyum marcoya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık