Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Tamamen sempatimden dolayı Marco dedim. Bu adamlar aynı ligin cengaverleri. Duruma göre iki taraf da kazanabilir.

Amirallerin dövüşünden kısa vadede kazanan çıkmaz.Artık böyle düşünüyorum.4 - 5 gün dövüşte de neler olacağı şüpheli bilmemiz zor.

Şu an filo amirali olmuş arkadaş bile Marco'ya zarar veremedi.Amiraller kısa vadede birbirlerine zarar veremezler zaten.Aynısı Kata için de geçerli o hakiyle kolay kolay darbe almaz.

Güçten ziyade, tayfaya son katılan üyelerden biri Shiryuu. Ne ara kaptanın bu kadar güvenini kazandı da Sağ Kol oldu? Impel Down'da zehirlerden kurtardı diye mi acaba? Tayfayı ölümden döndürdüğü doğru. Ama yine de bence Sağ Kol olarak anılması etik olmazdı.
Burgess sağ kol olmaya pek layık değil.Gördüğümüz kesin sağ kollar olarak anilacak kişiler Marco-Katakuri-Killer.Bunlar gerektiği yerde bazi şeyleri üstlenip çözmeye çalışan kişiler.Ayrıca güç olarak da az çok kendilerini kanıtlamış kisiker.Buraya ileride gördüğümüz zaman Becmann da katılır bence.Aklıma pek kimse gelmediği için bu kişileri örnek verdim.Mesela burgess birinci tümen ama Sabo karşısında bu kadar kolay paket olması karizmasını çizdiği için sağ kol olarak görülmüyor.Hem güç hem de zeka olarak tayfada sıyrılmış kişiler genelde sağ kol diye nitelendiriliyor.Ayriyeten kaptanlık niteliği de eklenebilir buraya.

Marco zoan olduğu için dayanıklı ancak saldırı olarak güçlü bir karakter olduğunu zannetmiyorum.Katakuriye gelince zeki bir adam boşuna saldırıya girmiyor.Haki konusundada luffye denktir bence.
Kataturi 1 tık daha üstün gelir bence

Burgess sağ kol olmaya pek layık değil.Gördüğümüz kesin sağ kollar olarak anilacak kişiler Marco-Katakuri-Killer.Bunlar gerektiği yerde bazi şeyleri üstlenip çözmeye çalışan kişiler.Ayrıca güç olarak da az çok kendilerini kanıtlamış kisiker.Buraya ileride gördüğümüz zaman Becmann da katılır bence.Aklıma pek kimse gelmediği için bu kişileri örnek verdim.Mesela burgess birinci tümen ama Sabo karşısında bu kadar kolay paket olması karizmasını çizdiği için sağ kol olarak görülmüyor.Hem güç hem de zeka olarak tayfada sıyrılmış kişiler genelde sağ kol diye nitelendiriliyor.Ayriyeten kaptanlık niteliği de eklenebilir buraya.
Valla, 3 günlük adama Teach gibi zeki bir karakter bu denli güvenip Sağ Kolu ilan ederse işi çok yaş. Van Augur hakkında ne düşünüyorsun? Sağ kol olabilir mi?

Gözlem hakisinde şu ana kadar gördüğümüz en zirve adam zannedersem Katakuri.

Marco da aman aman hızlı bir karakter değil.

Bu nedenle Katakuri, Marco'nun bütün saldırılarından sıyrılmayı başaracaktır.

Haliyle bu savaş 1-0 Kata'nın üstünlüğü ile başlar. Önemli olan soru şu; Katakuri'de Marco'yu bayıltacak saldırı gücü bulunuyor mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık