Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Jack gösterilene göre yonkou komutanlarının hepsine yenilecek derecede zayıf birisi. Uçan altılı bile yenebilir bunu. Onlarda bile haki gördük. Nasıl dövüştüklerini de gördük, ulti mesela BM'den iyi bir darbe almasına rağmen kolay kolay yıkılmadı. Bu fil yavrusunun o saldırı ile borusu içine kaçardı. Uçan altılı ile vs'si açılsın bu Jackin. Mesela Who's Who vs Jack konusu açılsın. Oyum Who's Whoya gider. Jack'in bu hantallıkla Who'ya dokunabilmesi bile mucize olur.

Jack gösterilene göre yonkou komutanlarının hepsine yenilecek derecede zayıf birisi. Uçan altılı bile yenebilir bunu. Onlarda bile haki gördük. Nasıl dövüştüklerini de gördük, ulti mesela BM'den iyi bir darbe almasına rağmen kolay kolay yıkılmadı. Bu fil yavrusunun o saldırı ile borusu içine kaçardı. Uçan altılı ile vs'si açılsın bu Jackin. Mesela Who's Who vs Jack konusu açılsın. Oyum Who's Whoya gider. Jack'in bu hantallıkla Who'ya dokunabilmesi bile mucize olur.
O kadar da uçma ya ahahaha Zunisha borusuyla vursa uçan altılının boku çıkar.

Kaido Jack’in gücünü onaylamış mı kardeşim onaylamış.Sen zayıf değilsin sulonglar çok güçlü demişti.Mangada bu geçiyorsa siz ne deseniz de boş...
Yahu adamın dövüşünü Oda göstermedi diye niye eziyorsunuz.Valla garip cidden.O zaman seride offpanel dövüşüp yenilen tüm karakterler zayıf.

10 saat Luffy Kata’ya vurdu vurdu inletti diyorsun yani.Güzelmiş. :D O 2 katı sayı dediklerinin hepsini topla King Kong Gun ediyormu bakalım... Zaten Snakeman modunda vuruşların daha zayıf olduğunu Kata’nın Kong gun ile Snakeman karşılaması arasındaki farktan rahatlıkla anlayabilirsin. @Densetsu no Samurai Jinbe zayıf bir adam değil ki sağ kol ligine yakın bir adam bunun üzerinden Who küçümsemek yanlış.
Alınan darbe sayılarına bakabilirsin yanıldığımı düşünüyor isen.Sana off panelde olan olaylardan değil,bizzat mangadaki paneli olan darbelerden bahsediyorum.Snakeman dediğin formun saldırı gücü Boundman kadar olmasa ne olacak.Herifin Boundman'den aldığı darbe sayısı 3.Dof'un ise toplamda 5 ya da 6.Üzerine 12,13 snakeman darbesi+10 saat+mogura darbesi 2 Boundman darbesi mi ediyor ? Ki Snakeman dediğin formun en basit saldırıları kg kadar olmasa da ciddi mesafeler uçurdu zaten.Üzerine kaç saat de uyanış kullandı bu adam.Sen Snakeman darbelerini base yumruklardan hallice falan sanıyorsun galiba.Git de bak nasıl çizilmiş darbeler diye.

Kaido Jack’in gücünü onaylamış mı kardeşim onaylamış.Sen zayıf değilsin sulonglar çok güçlü demişti.Mangada bu geçiyorsa siz ne deseniz de boş...
Yahu adamın dövüşünü Oda göstermedi diye niye eziyorsunuz.Valla garip cidden.O zaman seride offpanel dövüşüp yenilen tüm karakterler zayıf.
Off panel gösteriyor tamam da insan 1-2 hareket gösterir. Bu Jack'in hortum saldırısı dışında saldırı gören oldu mu ? Adamı gelen geçen elledi, benim anladığım bu adamın tek olayı dayanıklı olması. Karşıdaki kişi hızlı ve hasar veriyorsa Jack'in şansı yok bence. Mangaka uçan altılıya bile sayfa ayırırken bu adamın savaşlarını oldu bittiye getirdi. Demek ki kendisi de önemsemiyor :D

Alınan darbe sayılarına bakabilirsin yanıldığımı düşünüyor isen.Sana off panelde olan olaylardan değil,bizzat mangadaki paneli olan darbelerden bahsediyorum.Snakeman dediğin formun saldırı gücü Boundman kadar olmasa ne olacak.Herifin Boundman'den aldığı darbe sayısı 3.Dof'un ise toplamda 5 ya da 6.Üzerine 12,13 snakeman darbesi+10 saat+mogura darbesi 2 Boundman darbesi mi ediyor ? Ki Snakeman dediğin formun en basit saldırıları kg kadar olmasa da ciddi mesafeler uçurdu zaten.Üzerine kaç saat de uyanış kullandı bu adam.Sen Snakeman darbelerini base yumruklardan hallice falan sanıyorsun galiba.Git de bak nasıl çizilmiş darbeler diye.
Şimdi bir kere ben Dof daha dayanıklı dedim mi hatırlamıyorum.Dediysem de Kkg için demişimdir ya dayanıklı yada savunmasını aşmak için bu gerekiyor diye.Genel seviyesinden bahsetmişimdir daha çok.Kata’ya gelince o saydıkların Kkg olayını dengeliyordur işte aşağıda kalmaz.Ancak şunu da unutma kendini yaraladı dediğin noktada Luffy’de yaralı vaziyette dövüşüyor vuruşları herşeyi bundan etkilenecektir.Dressrosada böyle bir durum yoktu.Ek olarak dressrosada daha çok haki kullandığı için g4 formu çok erken kapandı.Daha çok haki kullanmak daha çok vuruş gücü demek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık