Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Baktım ama Kkg başkaydı fandaş :artiz:

İyi çalışmışlar ama güzel ayrıntı yakalamışlar :sapkali:
Kkg çok ağır geldi ama. Hem Dof'un nihai saldırısını ezdi, hem spider web savunmasını kırdı, hem de koskoca yer kabuğunu kaldıracak kadar sert bir şekilde yere gömdü rakibini. Şu saldırıyı Zoro yese dojosuna kadar uçardı hani fandaş. :rolleyes:

Cracker da yener zaten Dofu.
Kuklaları işlevsiz kalıyor.Kuklaların kendi beyni olmadığından komutu krakerden alıyorlar muhtemelen.Eh parazite yakalandılar mı da iki seçecek var.Ya sıfırdan yeni kukla ya da boz parçala olayı.Krakerleri askere dönüştürdüğü gibi tekrar geri parçayalabiliyorsa sıkıntı yok ama parçalayamıyorsa kendi saf gücü ile de o krakerleri parçalayacağını sanmıyorum.Bir zaman sonra yorgunluktan düşer zaten.Kraker güçlü ama ters eşleşme oluyor.

Kkg çok ağır geldi ama. Hem Dof'un nihai saldırısını ezdi, hem spider web savunmasını kırdı, hem de koskoca yer kabuğunu kaldıracak kadar sert bir şekilde yere gömdü rakibini. Şu saldırıyı Zoro yese dojosuna kadar uçardı hani fandaş. :rolleyes:
Burda da karşılıklı nihai saldırı var, Çok ağır gelmesi ise Luffy Reis'in bileceği iş demek ki Dof'a bu yeter demiş.

Dof bir keresinde elini karnına koyarak pek çok darbe alsa bile toparlayabileceğini göstermiş. Dof eğer elini iki üç kere karnına götürebilirse ve haliyle organları yenilerse bilmem anlatabiliyor muyum :bilmem:

Kuklaları işlevsiz kalıyor.Kuklaların kendi beyni olmadığından komutu krakerden alıyorlar muhtemelen.Eh parazite yakalandılar mı da iki seçecek var.Ya sıfırdan yeni kukla ya da boz parçala olayı.Krakerleri askere dönüştürdüğü gibi tekrar geri parçayalabiliyorsa sıkıntı yok ama parçalayamıyorsa kendi saf gücü ile de o krakerleri parçalayacağını sanmıyorum.Bir zaman sonra yorgunluktan düşer zaten.Kraker güçlü ama ters eşleşme oluyor.
1 kukla 2 kukla parazit eder tamamda 15 kukla aynı anda gelirse o kadar atik davranabilir mi Dof bilemiyorum. Saldırı gücü olarak bu kuklaları Dof aşabilir mi emin değilim.Fakat zekasıyla Dof egale edebilir.Kaçak dövüşür üstüne kuş kafesi ile galip çıkar.Yinede atıyorum mesela farklı bir ommander karşısında Crackerın şansı daha fazladır.

1 kukla 2 kukla parazit eder tamamda 15 kukla aynı anda gelirse o kadar atik davranabilir mi Dof bilemiyorum. Saldırı gücü olarak bu kuklaları Dof aşabilir mi emin değilim.Fakat zekasıyla Dof egale edebilir.Kaçak dövüşür üstüne kuş kafesi ile galip çıkar.Yinede atıyorum mesela farklı bir ommander karşısında Crackerın şansı daha fazladır.
Ben de ondan bahsettim zaten.Birbirlerinin yenemeyeceği adamları yenebilirler hatta Kraker daha güçlü de olabilir ama bu dövüşü kazanamaz.Adamın yeteneği kukla yapmak ve karşıda bu kuklaları fazla değil bir el hareketi ile hareketsiz kılabilen adam var.Jozu gibi bir hayvanı dahi saldırı yapmak üzere iken kitleyen bir adam yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık