Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Doflamingo'nun böyle handikapı vardı, şöyle hasar, aldı, böyle enerji harcadı vs diye adamın gücünü %50 hesaplamak büyük başarıydı hala da devam ediyor negzel. Doflamingo'nun her haraketi enerji harcatıyordu :/ Law'ın Gama Knife'ı elbette baya hasar verdi ama Luffy'nin Hordy indiremeyen G2 Red Hawk'ı, Law'ın Vergo'yu 1 saniye durduran Counter Shock'u, Doflamingo'nun Bird Cage kontrolü, yine Doflamingo'nun çöpleri parmağını kıpırdamadan tekleyip geçmesi vs hepsi ayrı ayrı güçten düşürdüğü iddiaa edildi falan. Bunu diyen arkadaşlar da hep manga ile doğrulamaya inan arkadaşlar, hep sayfa falan beklerler :/ Ee hani olm bi manga sayfası at yüzünde bir kere güçten düşme işareti olsun, bir kere la ama yok. La azcık objektif bakayım Luffy'nin hasarlarını da sayalım desen ooaaa ama o lastik zaten az işliyor olur.

La iyi ki Katakuri fanları böyle antin kuntin işlere girmiyor çünkü adam çok güçlü. Ne zamandır sürekli k.haki, b.haki ve meyve uyanışı kullanıyor adamın anca biraz nefes alışı değişti. Bi de biz bu adamı (iddiaaya göre) uyanış kullanınca gücü tükenen Doflamingo ile karşılaştıracağız meh.
Vallahi Dof vs esnasında yemek molası veremedi, Katakurinin kendisi de diyor ya hani enerji her şeydir diye. Yemek yese fullenirdi Dofun gücü de. 2. Yarıya bakıyoruz Luffy 10 dakkalık haki süresi dolmasına rağmen hemen geri dönmüyor ki Katakuri daha iyi dinlensin ki onun full haliyle kapısabilsin diye. Bizim bahtsız Doffye bakıyoruz Luffy 10 dakka dinlenirken bütün adayla vs atıyor 1 saniye dinlenme imkanı yok. Neye ne şekilde bakarsan onu o şekilde görürsün, bir de görmek istemediğini de görmezsin tabi.

Doflamingo'nun böyle handikapı vardı, şöyle hasar, aldı, böyle enerji harcadı vs diye adamın gücünü %50 hesaplamak büyük başarıydı hala da devam ediyor negzel. Doflamingo'nun her haraketi enerji harcatıyordu :/ Law'ın Gama Knife'ı elbette baya hasar verdi ama Luffy'nin Hordy indiremeyen G2 Red Hawk'ı, Law'ın Vergo'yu 1 saniye durduran Counter Shock'u, Doflamingo'nun Bird Cage kontrolü, yine Doflamingo'nun çöpleri parmağını kıpırdamadan tekleyip geçmesi vs hepsi ayrı ayrı güçten düşürdüğü iddiaa edildi falan. Bunu diyen arkadaşlar da hep manga ile doğrulamaya inan arkadaşlar, hep sayfa falan beklerler :/ Ee hani olm bi manga sayfası at yüzünde bir kere güçten düşme işareti olsun, bir kere la ama yok. La azcık objektif bakayım Luffy'nin hasarlarını da sayalım desen ooaaa ama o lastik zaten az işliyor olur.

La iyi ki Katakuri fanları böyle antin kuntin işlere girmiyor çünkü adam çok güçlü. Ne zamandır sürekli k.haki, b.haki ve meyve uyanışı kullanıyor adamın anca biraz nefes alışı değişti. Bi de biz bu adamı (iddiaaya göre) uyanış kullanınca gücü tükenen Doflamingo ile karşılaştıracağız meh.
Uyarayım önceden, fazla objektif olma sonra Bellamy'nin verdiği hasarla Law'ın verdiklerini aynı görürsün falan uğraşılmaz senle :artiz:

Katakuri ile Luffy dinlene dinlene güzel güzel kapışıyorlar, Kıraker'in 10 saniyede yere yıktığı çocuğu beş saatir indiremeyen adam Dof'u mu dövecek :cool:

Daha önce ibre Kata'dan yana diyordum ama Dof kazanır :gamyon:

Adamlar hızını alamayıp Dof > Kata'dan, Craker > Kata'ya gitmeye başladılar. Durduramıyoruz efenim.
Olmayan bir şey mi yazdım ? Kıraker 10 saniyede Luffy'e g4 açtırmadı mı ? Bak sabahtandır dövüyor kata ne oluyor, sonuç ne ?

Olan şeyleri yazınca insanların zoruna gitmeye başlıyor. Dof üst düzey teknikler kullandı dedik adam kullanmamış mı ? Dof'un içini parçaladı sonra şok verdi dedik Law, öyle olmadı mı ?

Bunlar ortadayken adam sapa sağlam haliyle dayak yemiş gibi yorum yapmak bana asıl mantıksızlık olarak geliyor.

Neyse he he Kıraker > kata dedim

Olmayan bir şey mi yazdım ? Kıraker 10 saniyede Luffy'e g4 açtırmadı mı ? Bak sabahtandır dövüyor kata ne oluyor, sonuç ne ?

Olan şeyleri yazınca insanların zoruna gitmeye başlıyor. Dof üst düzey teknikler kullandı dedik adam kullanmamış mı ? Dof'un içini parçaladı sonra şok verdi dedik Law, öyle olmadı mı ?

Bunlar ortadayken adam sapa sağlam haliyle dayak yemiş gibi yorum yapmak bana asıl mantıksızlık olarak geliyor.

Neyse he he Kıraker > kata dedim
Craker ile Kata'nın karakterleri arasında fark var. Craker atarlı atarlı direk işi bitirmek için agresif davranıyor. Kata ise sakin kalıp işini yavaş yavaş hallediyor. Zaten agresifleştiğinde 10 sn de nasıl Luffy'i bitirdiğini de gördük. Adamı öldü diye bıraktı. Ne kadar süresini aldı bu? Mızrağı çıkardığı bölüme bak. 2 dk da paketledi Luffy'i.
Craker Luffy'e 10 sn de G4 açtırdı diyorsun da açtıktan sonra ne oldu. Kaçacak yer aradı. Yapabildiği kadar kukla yapıp Luffy'i kendisinden uzak tutmaya çalıştı. Ha bu kuklalar onun yeteneğinin bir parçası ona bir şey demiyorum. Ayrıca Luffy'nin oradaki durumuyla burada ki durumu aynı değil. Oradaki Luffy hadi çık aradan işimiz var diye bam diye giriyordu Krakere burada ise öyle paldır küldür saldıramıyor Kata'ya. Neden çünkü saldırınca (hem de G4 ile) çıkan sonucu önceki raundda tattı.

Dof konusunda Law'un Dof'un iç organlarını yaktığını falan inkar etmiyorum ki. Ama dövüşe devam edecek kadar kendisini iyileştiriyor. Yani adamın %90'ı falan gitmedi.

Kraker > Kata konusunda ise oraya doğru gidiyorsunuz dedim. Öyle diyorsunuz demedim. Zaten demezsinizde herhalde.

Vallahi Dof vs esnasında yemek molası veremedi, Katakurinin kendisi de diyor ya hani enerji her şeydir diye. Yemek yese fullenirdi Dofun gücü de. 2. Yarıya bakıyoruz Luffy 10 dakkalık haki süresi dolmasına rağmen hemen geri dönmüyor ki Katakuri daha iyi dinlensin ki onun full haliyle kapısabilsin diye. Bizim bahtsız Doffye bakıyoruz Luffy 10 dakka dinlenirken bütün adayla vs atıyor 1 saniye dinlenme imkanı yok. Neye ne şekilde bakarsan onu o şekilde görürsün, bir de görmek istemediğini de görmezsin tabi.
Eski tarzın daha iyiydi, en azından olmuş şeylerden çıkarım yapıyordun.

Uyarayım önceden, fazla objektif olma sonra Bellamy'nin verdiği hasarla Law'ın verdiklerini aynı görürsün falan uğraşılmaz senle :artiz:

Katakuri ile Luffy dinlene dinlene güzel güzel kapışıyorlar, Kıraker'in 10 saniyede yere yıktığı çocuğu beş saatir indiremeyen adam Dof'u mu dövecek :cool:

Daha önce ibre Kata'dan yana diyordum ama Dof kazanır :gamyon:
Öyle hesaplarda kitaplarda gözüm yok ya, zamanı olan boşa harcamak istiyorsa buyursun.

En fazla bir saatte işi biten adama bi de mola mı verecektiler?

Luffynin on dk haki toplamasına laf atarlar bi de. İyilik yapmış işte sizinkine. :(

Doflamingo kaybetmez sırf sağ kol diye.Sağ kol rahatça alacak Kuzan amiraller gönderin diyip çoğul konuşacak.Öyle bir dünya yok.

@Alpamis

Adadan kaçamasınlar yenilsinler gerisi kolay.Sugar ne güne duruyor işleri hep böyle halletmişler.Hafızayı silince problem yok Fuji gibi bir vasıfsızın var olduğunu hatırlamazlar bile yola 2 amiralle devam ederler.Yani kafes işe yarasa içindekiler saf dışı bırakılsa düzeni bozulmazdı yine.Tabii bu zor bir ihtimaldi ada güçlü adam kaynıyordu fakat denemek zorundaydı.

Tüm ada dediğiniz adamlar arasında luffy'nin isimsiz saldırılarla tek attığı karakterler bile yok. Kral hakisiyle inecek adamlar "tüm diyar" olmuş şimdi de. Bu ankete her girişimde yeni şeyler öğreniyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık