Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Daifuku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 39 47.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 44 53.0%

• Kullanılan toplam oy
    83
Öncelikle paylaşımlarının sıkı takipçiyim Smoker san ama şurda ki yazdığın lafa ( Vinsmoke Sanjiye ham güç mücadelesinde üstün gelmiştir) kesinlikle katılmıyorum saçmalığın daniskası Sanjiyi tüm arc boyunca güçsüz biri olarak göstermek bi yana bide buradaki yazdığın şeyler tam saçmalık...
Gelmedi mi? Neyi saçmalık bunun? Yanlış bir şey yok yazıda. Sanji'nin cine ezilmesi zoruna gidiyorsa, bana değil seriyi yazan adama laf söyle.

Eline sağlık tasarımını beğendiğim karakterlerden biri de Daifuku oldu bu arc. Gerçi BM korsanlarının çoğunu beğendim hem kişilikleri hem güçleri üzerine iyi düşünülmüş karakterlerdi çoğu :good:

Gelmedi mi? Neyi saçmalık bunun? Yanlış bir şey yok yazıda. Sanji'nin cine ezilmesi zoruna gidiyorsa, bana değil seriyi yazan adama laf söyle.
Öncelikle Sanji Daifukuya ezildiği kaanetinde değilim evet Sanjiyi tüm arc boyunca eziklenmesi hoşuma gitmediği aşikar ama adamın yerin dibine sokmanın anlamı yok. Keza Sanji 3. Adam koltuğunda olmayı hak eden biri ve bunu defalarca kanıtlamış bit korsan.

Öncelikle Sanji Daifukuya ezildiği kaanetinde değilim evet Sanjiyi tüm arc boyunca eziklenmesi hoşuma gitmediği aşikar ama adamın yerin dibine sokmanın anlamı yok. Keza Sanji 3. Adam koltuğunda olmayı hak eden biri ve bunu defalarca kanıtlamış bit korsan.
Bit olduğuna katılıyorum.Yapıştı gitmiyor.

Orada Sanji'nin ezildiğine dair bir şey yazmıyor. Sanji cin ile bir kez mücadele ediyor, onda da cin üstün geliyor. Konuda yazan da bu. Sanji cini yenemez ya da Sanji eziktir anlamı çıkarıyorsan bundan, o da senin problemin. Ayrıca ben bu konuları kafama göre yazmıyorum. Var olan bir kaynaktan çeviriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık