Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Craker vs. Jozu

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    120
Şimdi şöyle bir olay var ama. Luffy ilk bölümlerde yumruğuğla demiri parçalayabiliyordu. Fakat Zoro anca demiri Alabastanın sonunda zar zor kesti. Burada amacım Zoroyu yermek falan değil bu arada,Zoro belki düz yumruğuyla seri başında bile(Luffy gibi) demire şekil verebilirdi.
Opta kısacası bir maddeyi kesmek ile ona zarar vermek çok farklı. Kesmek çok daha zor. Doflamingo mesela Lawın haki ile kapladığı kolunu ipleriyle kemezken düz tekmesiyle zarar verebiliyor.
Aranızda Alabastada Luffynin(Lastik haliyle) Demir Mr1e zarar veremeyeceğiniz düşünen var mı?Her türlü ezer geçerdi.

Jozuyuda işte böyle değerlendirin.Düz yumrukla Marco rahat zarar verebilir fakat belki Mihawk kesemez. Yani adam full elmas diye aşılması imkansız bir savunması yok. Luffy g4 ile sağlam zarar verebilir haki seviyesine göre.
Zoro demiri peynir gibi kesiyordu zaten. Kesemediği çelikti.
Edit:

Kastettiği şeyi anlamamışsın. Bir daha oku derim.
Ben gayet iyi anladım.
Bunlar canlı sonuçta robot değil tabi ki kan çıkacak.
Kizaru, aokiji vs hepsinden kan çıkacak tabi ki de.
Bi yerde şeytan meyvası yeteneğini iptal edici bir durum var. Gökyüzü adasında Enel in anti si olduğu için öyle gösterildiğincen Luffy nin yumrukları nerdeyse ona her formda işledi.
Haki den bahsedildiğinde ise mariford savaşında aokiji yerde tuzla buz yatarken tekrar birleştiğinde bile kan geldi.
Madem adam %100 meyvasına dönüşemiyor yerde paramparça nasıl yatıyor? Sonra birleşiyor?
Yani anlık şeytan meyvasını kapatan bir sistem yapmış oda. kairoseki durumu misali.
Ace e askerler kılıç sallıyor ateş olduğu için içinden geçiyor kılıçlar... Dediğim gibi anlık belirli etkenlerden kapanıp açılan bir sistem kurmuş oda bu şetyan meyvası etkisine...

Yaşlanmışım işte yanlış hatırlıyorum daha fazla vurmayın :D
Kusura bakma üstelemek istemedim :) Ama kesmek daha kolay bence. Sonuçta basınç alanı çok azalıyor. Zoro düşmanlarına genelde çok az darbe vurarak kazanıyor kılıçtan dolayı. Luffy ile kıyaslama o da normal yumruk atmıyor sapan gibi uzatıp ekstra güç sağlıyor ondan normal bir yumruktan daha güçlü yumrukları.

Senin algın boş olabilir mi ? Ankete bak kim troll anlarsın.
Ankette geride kalan karaktere oy verince troll oluyorsun demek ki kafa yapısına bak. Kaldı ki ben Jozu'ya oy verdim ve ne zaman ben Cracker kesin kazanır demişim, boş konuşuyorsun diyorum ya sen daha cevap yazdığın kişinin ne dediğini anlayamıyorsun haliyle boş konuşmuş oluyorsun.

İlk mesajım da kesin kazanır mı demişim iyi algıla ;

Cracker'e gelirsek, kılıç kullanarak kesmeye, delmeye çalışırsa kaybeder, lakin kalkan ile vurup zayıf düşürmeye çalışır, klonlarını kullanırsa kazanabilir.

Jozunun hakisi Craker kadar vardır.Meyvesinide hesaba katarsak Jozunun savunmasını aşamaz Craker.Olay Jozu o kadar kuklayı nasıl aşacak?Jozudan beklentim olduğu ve mangakanın gücüne tekrardan vurgu yapacağını düşündüğüm için Jozu Crakeri yener diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık