Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Cracker Efsanesi

Cracker Efsanesi nerede sonlanıyor?

• 1. Turu geçemez.

Kullanılan: 47 47.0%
  • 2. Turu geçemez.

Kullanılan: 20 20.0%
  • 3. Turu geçemez.

Kullanılan: 15 15.0%
  • 4. Turu geçemez.

Kullanılan: 3 3.0%
  • Hepsini yer.

Kullanılan: 8 8.0%
  • Birinci basamaklar iyi de İkinci basamakların hepsinde pert olur babuş.

Kullanılan: 4 4.0%
  • Abartmışın.

Kullanılan: 3 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Alırdı bence ya, G4 ile iki hadi üç tane direkt darbe alsa düşerdi bence.
Benim için durum şöyle:
Luffy arc'ın başında YC3'ü tek başına yenemedi. Jinbe de şu an YC4 ile savaşıyor ve büyük ihtimalle yenecek. Sonuç olarak aşağı yukarı denk olurlar, ve Luffy yenecekse de iki üç darbe yetmez bence.

Balık Adamlardan Sushi yapar, o yorgunluk ve Jimbe'nin su avantajıyla Jimbe yener.

Lawın diğerleriyle bıraktığı hasarın avantajıyla. Doflamingo keser Crackerı

Hasır Şapkaları alır. Luffy keser.

Big Mom Korsanları'nı yok eder.

Benim için durum şöyle:
Luffy arc'ın başında YC3'ü tek başına yenemedi. Jinbe de şu an YC4 ile savaşıyor ve büyük ihtimalle yenecek. Sonuç olarak aşağı yukarı denk olurlar, ve Luffy yenecekse de iki üç darbe yetmez bence.
Ne kadar Cracker YC3 olsa da bence Kaido'nun YC2 adamından iyi veya denktir. Tabi sırf Chopper'dan dayak yedi diye demiyorum kendi tahminim bu yönde. Who' yu ise YC4 olarak görebilir miyim bilmiyorum, aynı rütbedeki diğer adamlara bakıyorum mesela; biri Robin ile eşleşti, biri öylecene zincire vuruldu, biri xDrake, diğer ikisi de beraber anca bir adam ediyor belki de. Ulti mesela Luffy' nin düz b.hakili kafasına çakınca Luffy' nin sadece başı ağrıyordu galiba, dönüştüğü Dinazorun türüne bakılırsa bu en güçlü saldırısı falan olmalı. Ha Nami' yi de öldüremiyor tabi o da var, ne kadar saçma olsa da. :D Bunları göze alınca Kaido' nun YC4' ü ile Bigmom' ın YC3'ü arasında benim için dağlar kadar fark var. Dolayısıyla Jinbei ile Luffy arasında da.

Ne kadar Cracker YC3 olsa da bence Kaido'nun YC2 adamından iyi veya denktir. Tabi sırf Chopper'dan dayak yedi diye demiyorum kendi tahminim bu yönde. Who' yu ise YC4 olarak görebilir miyim bilmiyorum, aynı rütbedeki diğer adamlara bakıyorum mesela; biri Robin ile eşleşti, biri öylecene zincire vuruldu, biri xDrake, diğer ikisi de beraber anca bir adam ediyor belki de. Ulti mesela Luffy' nin düz b.hakili kafasına çakınca Luffy' nin sadece başı ağrıyordu galiba, dönüştüğü Dinazorun türüne bakılırsa bu en güçlü saldırısı falan olmalı. Ha Nami' yi de öldüremiyor tabi o da var, ne kadar saçma olsa da. :D Bunları göze alınca Kaido' nun YC4' ü ile Bigmom' ın YC3'ü arasında benim için dağlar kadar fark var. Dolayısıyla Jinbei ile Luffy arasında da.
Haklı olma ihtimalin var, ama kesin bir şey söylemek için biraz erken bence. Wano bitince ancak belli olur durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık