Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cennet Mahallesi Pirates vs. Akasya Durağı Kaizokudan

Kim alır?

• Cennet Mahallesi Pirates

Kullanılan: 83 84.7%
  • Akasya Durağı Kaizokudan

Kullanılan: 15 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    98
Hazır bir ay ara varken konuyu hortlatayım.
Cennet Mahallesi kaizokudan kazanır.Akasya tarfında en güçlü The Gudubet iken karşı tarafta Senora pink,D.Olphin ve Mage Kako var bu üçlüden herhangi biri The Gudubeti yenebilir .Ayrıca Senora Pink uyanış açıp etrafını çekirdeğe dönüştürürse Akasya tarafının arkadan vurma taktiği engellenmiş olur.

"Akasya Durağı Kaizokudan" sahte "Çiçek Taksi Korsanları" gibi. Çakmalar aslını yaşatır derler bunlarda o kalibre de yok. Çok kolay zorlukla Cennet Mahallesi Korsanları kazanır. Father D. Olphin aka Yunus'ta Fatihin Hakisi olduğunu düşünüyorum. Tek başına bayıltır hepsini.

Şimdi Akasyalıların arkadan dolaşma stratejisinde iyi olduğunu biliyoruz.Ekip olarak birleştiklerinde hakai etkisine eşittir
Ama cennet ekibinde de kral hakiyi ustalıkla kullanan çok adam var.Dolphin’in çorapları ayakkaptan dışarı salması yeterli.Baktın yetmedi Pembe’nin pıjamasıyla alemi mest edip Muharrem’in kıllı toparlak atağıyla işi bitireceğini düşünüyorum

@Rob Lucci şu boş çok başarılı olmuş. Tanıtımları okurken en az 4 defa haykırarak güldüm. Ellerine, zihnine sağlık. Devamın gelsin mümkünse...

Örnek Leyla ile Mecnun vs Avrupa Yakası.

(Kireçburnu Tayfası vs Nişantaşı Elitleri)

Señora Pink yani nam-ı diğer Pembe'yi bırak yenmeyi tutabilecek bile kimse yok karşı tarafta. En iyi ihtimalle The Gudubet bir süre oyalayabilir ama daha fazlası zor.
Pembe olmasaydı berabere diyebilirdim ama.

Cennet tayfada pembe, yunus ikilisi oldugu surece, hem roger hem garp hem de xebec girerse anca kaybedebilecek bir parti. Korkunc bir dengesizlik var

Anketi hazırlayan arkadaşı tebrik ediyorum. Çok hoş bir anket olmuş, beğendim.
Karşılaşmaya gelirsek Señora Pink tek başına hepsini alır.

Bu konunun mod radarından geçememesi lazımdı normalde. Taraflar arası aşırı güç farkı olan vsleri konuşmuyoruz. KK tayfası vs Fake Mugiwaralar tadında konu. Cennet tim farkında olmadan tekler geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık