Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Cennet Mahallesi Karakter Analizi: Şöför Rüstem

Sizce daha sonra hangi konuya değinmeliyim?

• Kullanılan toplam oy
    32
Sihirli annem versiyonları ekşisözlükte vardı başkası olsun bence.Eline sağlık.

Yalnız bleach yakıştıramadım. :D Bleach kadar metaforik anlatılan çok seri yok sayıları çok fazla değildir.

Sihirli annem versiyonları ekşisözlükte vardı başkası olsun bence.Eline sağlık.

Yalnız bleach yakıştıramadım. :D Bleach kadar metaforik anlatılan çok seri yok sayıları çok fazla değildir.
Onların hepsi yanlış bu arada, betüş yorumları da yanlış, dudunun feminist gücü olması da yanlış. Tüm başlıkları yazanlar, baya getiğine yazmışlar. Sinirleniyorum gördükçe. 1 senedir falan sigirli annemi inceliyorum. Hani en sevdiğim dizi falan oldu, arkadaşlarım hem dalga geçiyor hem saldırıyor. Mesela yatmadan önce 72. Bölümü izleyeceğim ama, şunu da diyeyim, 50. Bölümden itibaren daha ilginç denemeler, cesur kurgular yaptılar. Lore retconlansa da daha da dünyaya derinlemesine iniyorlar. O adamlar düzgün bakmamışlar bile.

Ellerine sağlık, bir Cennet Mahallesi hayranı olarak ben yazını keyifle okudum. Ayrıca dizide çeşitli kırılmalar yaşayan, kritik noktalara sahip Beter Ali karakterinin analizini de beklerim.
İleri ki bölüm için, bana göre çarpıcı karakterlerde zorlayıcı bir ilişki olan Avni-Suzan etkileşimini görmek isterim.

Ellerine sağlık, bir Cennet Mahallesi hayranı olarak ben yazını keyifle okudum. Ayrıca dizide çeşitli kırılmalar yaşayan, kritik noktalara sahip Beter Ali karakterinin analizini de beklerim.
İleri ki bölüm için, bana göre çarpıcı karakterlerde zorlayıcı bir ilişki olan Avni-Suzan etkileşimini görmek isterim.
Avni-Suzan ilişkisicaslomda, Hermes trimagistus, hatta islam aleminin tıp ilmine kadar uzanmakta olan bir etkileşim.

Çok iyi konu, ama beklediğimden az ve detaysız yazmışsın. Analizin ortaya attığı önermeye katılıyorum. Rüstem, çocuklukta oluşmuş hayranlığın, yetişkinlikte imkansızlık ve erişim kısıtlarından bir takıntı haline gelmesi ile bağımlığa dönüşmesinin bariz bir örneğidir. Yetişkinlikte yaşadığı yoksunluk ise öfke olarak kendini dışa vurup, bağımlı olduğunun dikkatini çekmek ve yoksunluğunu biraz olsun gidermek için karşıt aksiyonlara sebep oluyor. Toplum normlarına uyum ve kamuflaj için ise Sultan örtüsünü kullanarak Ferhat'a yönelik şiddete varan hamlelerde bulunuyor.

Eğlenceli konu, devamını getir lütfen.

Sümer adaleti ve Arka Sokaklar oldukça ilginç duruyor ama Ahlat-ı Hılt daha değişik.

Çocuklar Duymasın ve Devletlerin Otöryen Eğilimlerine Historik Yaklaşımlar konulu makaleni bekliyorum.

Çok iyi konu, ama beklediğimden az ve detaysız yazmışsın. Analizin ortaya attığı önermeye katılıyorum. Rüstem, çocuklukta oluşmuş hayranlığın, yetişkinlikte imkansızlık ve erişim kısıtlarından bir takıntı haline gelmesi ile bağımlığa dönüşmesinin bariz bir örneğidir. Yetişkinlikte yaşadığı yoksunluk ise öfke olarak kendini dışa vurup, bağımlı olduğunun dikkatini çekmek ve yoksunluğunu biraz olsun gidermek için karşıt aksiyonlara sebep oluyor. Toplum normlarına uyum ve kamuflaj için ise Sultan örtüsünü kullanarak Ferhat'a yönelik şiddete varan hamlelerde bulunuyor.

Eğlenceli konu, devamını getir lütfen.

Sümer adaleti ve Arka Sokaklar oldukça ilginç duruyor ama Ahlat-ı Hılt daha değişik.

Çocuklar Duymasın ve Devletlerin Otöryen Eğilimlerine Historik Yaklaşımlar konulu makaleni bekliyorum.
Evet hocam. Olduğundan çok daha az detaya yer verdim. Bunun 2 sebebi var. Erotik olayların yapısını dediğim gibi başka bir zamanda anlatacağım. 2. Durum ise, maalesef cennat mahallesi bölümlerinin incelemesinin yapılamayacağı kadar az bulunması. Organizatör Rıza, Bakkal saliha ve de rüstem gibi kişler, odak noktası değiller. Bunun üstüne Cennet mahallesinin karakter gelişimini, durum komedisi yapmak uğruna hiç etmesi
Veyahut zamansal olarak etkilenmeyen bir episodik tasarıma sahip oluşu ciddi bir analizin yapımını oldukça zor tutuyor.
Ever, çocuklar duymasının da bir makalesini yazmak iyi bir fikir!

Evet hocam. Olduğundan çok daha az detaya yer verdim. Bunun 2 sebebi var. Erotik olayların yapısını dediğim gibi başka bir zamanda anlatacağım. 2. Durum ise, maalesef cennat mahallesi bölümlerinin incelemesinin yapılamayacağı kadar az bulunması. Organizatör Rıza, Bakkal saliha ve de rüstem gibi kişler, odak noktası değiller. Bunun üstüne Cennet mahallesinin karakter gelişimini, durum komedisi yapmak uğruna hiç etmesi
Veyahut zamansal olarak etkilenmeyen bir episodik tasarıma sahip oluşu ciddi bir analizin yapımını oldukça zor tutuyor.
Ever, çocuklar duymasının da bir makalesini yazmak iyi bir fikir!
Çocuklar Duymasın ve devlet otoritelerinin baskıcı gizliliği arasında inkar edilemeyecek ciddiyette bir bağ var gerçekten de. Historik yaklaşımlarda durumu en iyi anlatacak dönem ise, Bilhassa Goebbels'in devlet otoritesi olarak tüm "çocuklarını" uyuttuğu ve "mutfakta" gizli işlerin çevrildiği 3. Reich olacaktır.

Hmm, tam olarak uzmanlık alanım değil dediğim gibi, ama sanırım çocuklar duymasının bu meselesini, Kim Kardashian ın kourney tarafından antagonize edilmesi durumu incelememde yan tarafa koyacağım, ama çocuklar duymasın konusunda şunu diyebilirim sanırım.
Doğum bir abject e benzer. Ne objedir, ne subjedir. Abject de bu yapısından ötürü, şiddetli bir iğrenme duygusunu bünyemde uyandırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık