Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Caribou Hakkındaki Düşünceleriniz

Shujin

Oda bu karakteri oluşturmakla bize hem logia hemde önüne gelenden tek yiyebilen birisinin olduğunu göstermek istemiş ilerde ki bölümlerde de hakinin ne kadar ihtiyaç duyulan bir şey olduğunu göstermek için kullanabilir.

Adam kardeşini satmış daha ne yapsın ? Luffy böyle birini arkadaşı yapar mı sizce? Luffy tam da böylelerinden nefret ediyor :D Tayfaya katılırsa seriyi bırakırım :p

Orada ne konuşmalar geçtiğini bilmiyoruz. Belki de kardeşi istedi kaçmasını. Ona bakarsan shanks, rayleigh kaptanları ölürken hiçbir yapmadı sadece izledi. Onun gibi yani.
Adam bildiğin gülerek kaçıyor ne kardeşi istemesi :D Shanks,Rayleigh olayı başka kaptanları kendisi teslim oluyor da idam ediyorlar bunu.

Adam orada kardeşini kurtarmak için kaçıyor. O durumda saldırsa hepsi birden yakalanacak.

İşte bende onu diyorum. Belki de Caribo'nun kardeşi de orada sadece abisi için ölmeye gelmiştir. Sonuçta kendisi güçsüz biri. Potansiyeli yok, ama abisi öyle değil. Sağlam bir meyveye, yüksek potansiyele sahip. Onun için kendisini feda etmiş de olabilir. Roger olayını örnek vermemin sebebi ise, dışardan gören tayfanın kalanı Roger'in ölmesine seviniyormuş zanneder. Ama sonradan öğrendik için iç yüzünde, kaptanları öyle istemiş.

Bu resimde ben dediklerinizden herhangi birini görmüyorum.Bir Caribou'ya bakın birde kardeşine :D Geri gelecekmiş de , abisi için ölecekmiş de hepsi hikaye bence :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık