Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Capone the Forgotten One

Roronoa Zoro

Koramiral haki biliyordur, Barto'yu aşamamış görünene göre. Bu nedenle haki bu adamın meyvesini bozmaz, hatta hiçbir meyveyi iptal etmez haki, onu ' Kairoseki ' yapar.

Haki seviyen baya aşmış olacakki öyle bir savunma yapabilirsin ( Titreşimleri engelleme olayı )

Koramiral haki biliyordur, Barto'yu aşamamış görünene göre. Bu nedenle haki bu adamın meyvesini bozmaz, hatta hiçbir meyveyi iptal etmez haki, onu ' Kairoseki ' yapar.

Haki seviyen baya aşmış olacakki öyle bir savunma yapabilirsin ( Titreşimleri engelleme olayı )
Mis gibi de bozar, ha bozar derken karasakal yada kairoseki olayı gibi değil nasıl logia türüne vurabilmene yarıyorsa haki bunda da aynı etkiyi gösterir. Buna luffy yerleştirdin mi güzel bi hakili yumruk olay tamamdır.

Roronoa Zoro

Mis gibi de bozar, ha bozar derken karasakal yada kairoseki olayı gibi değil nasıl logia türüne vurabilmene yarıyorsa haki bunda da aynı etkiyi gösterir. Buna luffy yerleştirdin mi güzel bi hakili yumruk olay tamamdır.
Onu biliyoz, ben sadece haki seviyen yeterli değilse bu meyvenin saldırısından kurtulamazsın diyorum ( Her meyve için geçerli ) . Sugar neler yapıyor ( Chinjao teke gitti :D ) .

Şöyle diyim ya da, Luffy Smoker'ın bedeninde Tashigi'yi tutarken ' Dumanı ' tutuyordu, o sırada Tashigi dumanıyla sıyrılma ihtimali var, ama kairoseki yi yedin mi o duman gücünü kullanıp kaçaman.

Onu biliyoz, ben sadece haki seviyen yeterli değilse bu meyvenin saldırısından kurtulamazsın diyorum ( Her meyve için geçerli ) . Sugar neler yapıyor ( Chinjao teke gitti :D ) .

Şöyle diyim ya da, Luffy Smoker'ın bedeninde Tashigi'yi tutarken ' Dumanı ' tutuyordu, o sırada Tashigi dumanıyla sıyrılma ihtimali var, ama kairoseki yi yedin mi o duman gücünü kullanıp kaçaman.
Aynen katılıyorum yazdıklarına:)
Lakin velet hem güçlüidi hemde dede güzel bi dayak sonucu o duruma düştü ama o kızda var bi sorun:D

Roronoa Zoro

Aynen katılıyorum yazdıklarına:)
Lakin velet hem güçlüidi hemde dede güzel bi dayak sonucu o duruma düştü ama o kızda var bi sorun:D
Sugar kendisi güçlü değil, o meyve olmadan normal bir insanı bile yenemez :good: ( O el hareketini yapsın, normalde kime zarar verecek o tokat gattling i )

Orada anlatılmak istenen Haki kullanıcıları bile her daim savunma modunda kalmıyor, absurt bir olaydan yenilebilirler ( Habersizden tek atıyor, Perona misali :D ) Sugar'ın Perona'dan bir farkı yok kanımca.

Güzel yazmışsın, eline sağlık.
Senin dediğin gibi olursa çok sağlam olur, bakalım oda neler yapacak "baba"yla ilgili.
Ek olarak bagenin uzaylılar tarafından kaçırıldığının linkini atabilir misin rica etsem,aklımdan çıkmış :D

Sugar kendisi güçlü değil, o meyve olmadan normal bir insanı bile yenemez :good: ( O el hareketini yapsın, normalde kime zarar verecek o tokat gattling i )

Orada anlatılmak istenen Haki kullanıcıları bile her daim savunma modunda kalmıyor, absurt bir olaydan yenilebilirler ( Habersizden tek atıyor, Perona misali :D ) Sugar'ın Perona'dan bir farkı yok kanımca.
7 yaşında bi velet bırak da bi zahmet zarar veremesin:( 7 la bilemedin 10 olmadı bu :/ ve bu kız baya bi hızlı o yeter özel olmasına :/
Ve burdan devam etmeyek ilk sayfadan ayıp oluyor sanki:D

Roronoa Zoro

7 yaşında bi velet bırak da bi zahmet zarar veremesin:( 7 la bilemedin 10 olmadı bu :/ ve bu kız baya bi hızlı o yeter özel olmasına :/
Ve burdan devam etmeyek ilk sayfadan ayıp oluyor sanki:D
Valla onun hızı anca cücelere yeter, ' Soru ' tipi hızların yanında dandik :artiz:

Meyve aşırı güçlü ama, Perona'nin kide öyleydi herkese tek atıyordu ve yine Usopp'un antiliğine gitti Sugar gibi :D

Gördüğüm ilk andan beri sevmediğim süpernovadır kendisi... Adamının gözüne bıçak sapladığından beri sevmemişimdir. Tayfasına değer vermeyen bir adamdan bir şey olmaz hacı bence.

Düşüncelerin güzel. İçine pasifista lazerleri alsa filan gibi görüşlerin ama onu yapabilecek beyin+teknoloji var mı kendisinde veya adamlarından birisinde. Sezar bile franky'i öğrenebilmek için kaçırıyordu. Neymiş bu lazer diye. Franky zaten direk vegapunk'dan öğrenmiş o lazer teknolojisini.

Şu yumruk attı mı taştan yemiş gibi olayı ütopik geldi bana. Taştan/kayadan çoook daha sert bir koka var ortada. Bir işlevi olmaz bence. Luffy yumruk attı mı o yumruk lastik olarak adamlara gelmiyorsa kale adam bile atsa kaleden yemiş gibi olmaz diyorum yani.

Çıktığı ilk zamandan beri atılan mermilerin yumrukların eğer o alana girerken küçülürse über güçlü bir adam olacağını düşünmüşümdür hep. Tabi haki gerçeği ile onun da bir önemi kalmadı adamı öperler yani.

Fakat konunu beğendim cidden. Üslubun olsun resimler ile olsun ki özellikle hulusi kentmen fotosunu açmadan kim çıkacağını bildim ve yüzümde bir gülümseme oldu açıncada. Umarım yalnızca bege için değil başka karakterler içinde konu açarsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık