Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Capone Bege

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 119 75.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 24.7%

• Kullanılan toplam oy
    158
Luffy bilinci yerinde olmayan Bm’ye karşı koymaya çalışınca çivi gibi duvara yapıştı la:/

Bege ise bilinçli Bm’nin bir sürü yumruğunu tanklıyor hem aynı zamanda milleti koruyor. Kadın yapıştırıyor da yapıştırıyor.

İşte bu yüzden ebn en güçlü Yonkou Mama diyorum

Bu adam bireysel bir savaş gücünden ziyade, toplu savaş gücüyle önplana çıkan birisi. Top mermi tüfek ne varsa onlarla önplana çıkıyor.

Pekoms'a iyi ayar verdirmişti adamları tarafından ;

Oven'ada iyi ayar vermişti ;

Yalnız şunu söyliyim en baba formu bu ya bunun ;

İşte bu halide dahil, şundan feci dayak yer ;

Hiç şansı yok yani anlayacağınız.
One piece de bir karakteri yazar üstün görüyorsa olmayan şeyler bile ekleyip kazandırır.

Bege ile Pica dövüşsün hiç görmediğin tahmin etmediğin bir saldırı gösterir yine Bege o savaşı alır.

İki karakterin serideki ağırlığına bakacaksın. Pica Begenin yanında sınıfta kalır.

Luffy bilinci yerinde olmayan Bm’ye karşı koymaya çalışınca çivi gibi duvara yapıştı la:/

Bege ise bilinçli Bm’nin bir sürü yumruğunu tanklıyor hem aynı zamanda milleti koruyor. Kadın yapıştırıyor da yapıştırıyor.
Bayılmadı yalnız.Sonuçta darbesini tanklamış oluyor ki hakiyi adam akıllı kasamamış haliydi bu.

Miyata yapma reis:(
Ben bege bir sürü kişiyi koruyup dimdik ayakta bir sürü saldırı tanklıyor diyorum sen Luffy bayılmadı diyorsun:/
Gerçeği söylüyorum ama adam k.o olmadı sonuçta.Tanklamış mı tanklamış oluyor gayet.Aynı darbeyi Killer'ın aldığını düşün mesela.Luffy Udon'da Bege'den daha iyi Linlin'i tankladı demiyorum.Tanklayabilecek Bege dışında da adam var diyorum.

Gerçeği söylüyorum ama adam k.o olmadı sonuçta.Tanklamış mı tanklamış oluyor gayet.Aynı darbeyi Killer'ın aldığını düşün mesela.Luffy Udon'da Bege'den daha iyi Linlin'i tankladı demiyorum.Tanklayabilecek Bege dışında da adam var diyorum.
Bege dışında Linlin'i(Hem de sağlam bir Linlin) o kadar tanklayacak adam yoktu. Adamın özelliği kale savunması zaten. Diğer özellikler bakımından Luffy'den geride olabilir. Ama savunması zaten en büyük özelliği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık