Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Canınız Sıkıldığında

Sıkıldım :( Kendimi 39 kere bıçaklayıp gözlerimi kaşıkla çıkarıp suratıma kızgın yağ döküp kollarımı kesip damatlık giyip 27. kattan atlamak istiyorum

Dizi izlerim, The Mentalist şu günlerde favorim mesela.
Fifa 13(2-3 güne satan bir mağaza bulurum sanırım(d&r'da olmaz mı arkadaş ya)), Strateji, Rpg
Onun dışında bir köşeye çekilip düşünürüm.

Dizi izlerim, The Mentalist şu günlerde favorim mesela.
Ahh keşke bende Mentalist için aynısı söyleyebilsem. Bütün bölümleri var bende ve bir ihtimal gelecek bölümler daha iyi olur diye umut ediyodum ancak değişen bir şey yok. Bir kaç gün önce belli bir yerde bıraktım bende.

En iyisi arkadaşları arayıp bir şeyler yapmak için bir araya gelip kafa dağıtmak ve şimdiye kadar daha iyi çözüm bulamadım kendim için.

AngelM

canim sikildiginda bagirirm ve annem gelip kafama vurar ne bagiriyorsun diye:mincika:

Çıkar bi dışarı turlar biraz gezerim, elimde varsa biraz edit yaparım,Ya bi kitap açar okurum Yada manga koleksiyonumdan 2-3 cilt alır macraya dalarım.Bisikletim mort olmasa epey bir gezerdim ama şu anlık genel olarak bu aktivitelerle yetiniyorum :D

Alkol ararım, bulurum, içerim. Arayıp bulamazsam, stoklarıma bakarım. Orda da kalmamışsa kendim yaparım.

Müzikten sıkılırım, filmden sıkılırım, diziden sıkılırım, belgeselden sıkılırım, kitaptan sıkılırım, animeden sıkılırım, mangadan sıkılırım, spordan sıkılırım, gezmekten sıkılırım, arkadaşlardan sıkılırım, aileden sıkılırım, alkolden sıkılmam.

Siz yapmayın. Zararlı.

Ustura aldım, usturayla traş oluyorum artık sıkılınca. 3-4 günde bir falan. Öneririm.
Kaç defa yaptın etil alkol ile? Varsa güzel formüllerin alırım bir dal .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık