Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-2] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Evet. Oylara baktığımda @Millennium Wizard @Daredewill @Wataame Daisuki bu arkadaşları göremedim.
Dofy bu serinin en derin karakterlerinden birisi. Kutsal ne demek korsan ne demek bilen tek kişi belkide. 3 oy kullanmayı yanlış buluyorum. Cola mı dondurma mı tatlı mı? Beni bilen bilir herzaman colayı seçerim, elimde cola olsa bile. Tek oy hakkı olsa Roci'ye 10 oy çıkmaz. Klasik herkes sevdiğine verip boştaki oyunu hain Roci'ye vermiş. Kim hazırladıysa ince düşünmüş. Roci için yapılmış bu anket. Hileli.:D

Dofy bu serinin en derin karakterlerinden birisi. Kutsal ne demek korsan ne demek bilen tek kişi belkide. 3 oy kullanmayı yanlış buluyorum. Cola mı dondurma mı tatlı mı? Beni bilen bilir herzaman colayı seçerim, elimde cola olsa bile. Tek oy hakkı olsa Roci'ye 10 oy çıkmaz. Klasik herkes sevdiğine verip boştaki oyunu hain Roci'ye vermiş. Kim hazırladıysa ince düşünmüş. Roci için yapılmış bu anket. Hileli.:D
Aynen Rocinante nedir yahu.Koynumda yılan beslemişim derler ya işte o yılanın one piece içinde vücut bulmuş hali. :S Hainlikten de öte yaptığı.Yıllarca can ciğer kardeşi oynamak hainlikten de beter. Benim de oy veresim gelmedi roci yüzünden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık