Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-10] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Hainle adamlığın yakınından geçmeyen şahıs kıstırmışlar sanki.Doflamingo hakkında bir ufak detay daha var.Belki favori için etkili olur.Diyor ki :

" Adamlarım başarısız olursa buna sesimi çıkarmam hiçbirşey söylemem ama ihaneti affedemem " . Buna yakın bir cümleydi Violet'e söylüyordu.O da haindi çünkü tayfaya katılmıştı.Gerçekten de Diamante falan başarısız olunca azarlama gibi işlere girişmiyor ailesine iyi davranıyor.Misal Mom tayfası bile böyle değil.Snack ve Cracker yenildi diye ana onları ne yapar Allah bilir.3 komutan kaldı dediklerine göre başarısız olanın biletini kesmişler.Dof ailesi böyle değil o yüzden aile diye geçiyor onun tayfa ismi zaten.
Ben Wb korsanlarında bile böyle bağlılık görmedim. O konuda zirveye oynar. Monet gözünü kırpmıyor, kendini gözden çıkarıyor. Sugar ise kardeşi görevini yaptı bu gururla takılıyor. Dof vefalı olmasa çöplerle ilermezdi, adam herkesi kendiyle taşımaya çalışmış. O meyvelere ve paraya sahipken yanına 10 tane Pica bulurdu, planları büyüktü.

Garp ne ailesini önemsemiş, ne de denizcilik için boşlamış gibi ailesini ama denizciliği önemsemiş. Ego kasmış sadece, görev falan umrunda değil.

Roci zaten umutsuz vaka, Law için neler yaptı ama bu Law, Dof'dan beter. Hayatını yeni bir Dof yaratmak için harcadı.

Ben Wb korsanlarında bile böyle bağlılık görmedim. O konuda zirveye oynar. Monet gözünü kırpmıyor, kendini gözden çıkarıyor. Sugar ise kardeşi görevini yaptı bu gururla takılıyor. Dof vefalı olmasa çöplerle ilermezdi, adam herkesi kendiyle taşımaya çalışmış. O meyvelere ve paraya sahipken yanına 10 tane Pica bulurdu, planları büyüktü.

Garp ne ailesini önemsemiş, ne de denizcilik için boşlamış gibi ailesini ama denizciliği önemsemiş. Ego kasmış sadece, görev falan umrunda değil.

Roci zaten umutsuz vaka, Law için neler yaptı ama bu Law, Dof'dan beter. Hayatını yeni bir Dof yaratmak için harcadı.
Müttefikleri o denli değil zaten beyazsakalın.Squardo örneği dışında Wb bizi denizcilere verecek diye delirdiler hemen.Ana tayfa sadık olabilir ama gözünü kırpmadan kendini öldürecek adam sayısı bence az olur.Ace,Marco gibi adamlar olur en fazla tüm tayfanın öyle olacağını sanmıyorum.

Diyorum ya Dof gibi psikopat bir adam meyveyi kaptırdıklarında tek kelime etmiyor olan oldu diyor sadece.Mangaka bu konuları iyi ayarlamış.Kötüler de iyi şeyler yapabilir.İyilerde kötülük edebilir gibi.Mom özünde bir zamanlar iyi bile olsa şu an göreceli kötülüğünün dışında bencil birisi de.Kadının oğlu ölmüş kızı ölecekmiş bunlar pek umrunda değil nasılsa çok var diye düşünüyor herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık