Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[C-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    84
  • Anket kapatılmış .
Başta öyle düşünmüştüm ama o şekilde yarı finaller fazla kalabalık olacak. Şu anki şekli ile iki yarı final, etap başına 10 kişi düşüyor.

Favori karakterin çeyrek final sonuncusu olur umarım :of:

#OylarNami'ye
Anketlerde hile, hurda, taraf tutma, insanları yönlendirme olmaz, lütfen.

Favorim isterse sonuncu olabilir ama hakkıyla olsun.

Nami ve Fuji'nin Tom'u 3 e katladığını görmek...:(
Mercury Zoro anketine oy bile atamadan kapanmış :/

Şimdi sen gider Kidi Doflamingoyu ararsin kurtlar sofrasına :(
Shanks'ın olduğu yere gider Luffy veya Zoro koyarsa yandık.:of:
Dof C-2'de rahat bir yerde aslında. Bir de bilmiyorum öyle bir imaj mı verdim ama Kid ile alıp veremediğim yok benim :D Ama gerçekten bilerek olmadı. Kid ve Shanks C-4'te. O da en zor etaplardan biri :( Bir bakayım etabı ne kadar hafifletebiliyorum :(

Anketlerde hile, hurda, taraf tutma, insanları yönlendirme olmaz, lütfen.

Favorim isterse sonuncu olabilir ama hakkıyla olsun.
Üzgünüm :üzgünüm: Şaka bir yana senin favorilerin benim de favorim. Öyle bir niyetim yok ama hile yapacak olsam bile onlara yapmam :)

Dof C-2'de rahat bir yerde aslında. Bir de bilmiyorum öyle bir imaj mı verdim ama Kid ile alıp veremediğim yok benim :D Ama gerçekten bilerek olmadı. Kid ve Shanks C-4'te. O da en zor etaplardan biri :( Bir bakayım etabı ne kadar hafifletebiliyorum :(

Üzgünüm :üzgünüm: Şaka bir yana senin favorilerin benim de favorim. Öyle bir niyetim yok ama hile yapacak olsam bile onlara yapmam :)
Ulen kızıllara bilinçaltında bir kin mi var, ikisini bir en zor ankete koymuşsun:D

Hafiflet orayı biraz.

Ulen kızıllara bilinçaltında bir kin mi var, ikisini bir en zor ankete koymuşsun:D

Hafiflet orayı biraz.
Hacı şimdi o ankette Reiju'da var. Bir de beyazsakal tayfasından bazı kişiler. Aslında oraya ben Reiju'yu değil de Makino'yu koyacaktım. Sonra sana ayıp olur diye düşünüp vazgeçtim:( Bakayım bir şekilde dengeyi tutturmaya çalışacağım :)
Ayrıca daha zor anketlerde var :gamyon:

Hacı şimdi o ankette Reiju'da var. Bir de beyazsakal tayfasından bazı kişiler. Aslında oraya ben Reiju'yu değil de Makino'yu koyacaktım. Sonra sana ayıp olur diye düşünüp vazgeçtim:( Bakayım bir şekilde dengeyi tutturmaya çalışacağım :)
Aslında Makino ve Shanks'ın aynı ankette olması çok manidar olur da Makino'nun şansı %-lere düşer o ankette:D. İyi düşünmüşsün onu sağolasın.

Hadi bakam güvenimiz tam sana ayarlarsın sen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık