Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Byrnndi World vs. Gild Tesoro vs. Z

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    41
World çok güçlü yaşlı Z'den güçlüdür, Altın olmayan bir yerde Tesero sıkıntı yaşayacağı için World alır diyorum.

Her ne kadar tüm adamlarını kaybetmiş olsa da, sonuç itibari ile Weevil ile kapıştı. Ayrıca bir World vs Kizaru'yu düşün, birde Z vs Kizaru'yu...
World'e karşı tüm Shichibukai çağırılıyor. Weevil da çağrılan kişilerden birisi. Z, Borsalino'yu yenemezdi. Zaten Dyna Taşı'nı patlatıyor en kötü ihtimalle yanında götürmek için. Z zaten yaşlıydı. Yaşlılık ne kadar etki ediyor güce farkındasın. World'ü dondurdukları için adam yaşlı olsa da, gücünden bie şey kaybetmemişti. Borsalino'ya karşı hiç yoksa kendisini hızlandıracak meyvesi var World'ün.

Yahu, düşünsene bir. World alıyor eline gülleyi, Z'ye atıyor. Z bir yumrukta kırk parçaya ayırıyor veya tutup geri fırlatıyor. Bu mantıkla hareket edersek, Z > World...
@Smoker durumu yukarıda özetlemiş genç sapasağlam haldeki Z'ye olanlar ortada, Yaşlı Z'de World'u alacak performans görmüyorum.

World'e karşı tüm Shichibukai çağırılıyor. Weevil da çağrılan kişilerden birisi. Z, Borsalino'yu yenemezdi. Zaten Dyna Taşı'nı patlatıyor en kötü ihtimalle yanında götürmek için. Z zaten yaşlıydı. Yaşlılık ne kadar etki ediyor güce farkındasın. World'ü dondurdukları için adam yaşlı olsa da, gücünden bie şey kaybetmemişti. Borsalino'ya karşı hiç yoksa kendisini hızlandıracak meyvesi var World'ün.
O zamanlar Yonkou gibi bir şeydi, denizde yakalanmış bir Yonkou'nun kellesi için, elbet tüm Şiçiler çağrılacak.

@Smoker durumu yukarıda özetlemiş genç sapasağlam haldeki Z'ye olanlar ortada, Yaşlı Z'de World'u alacak performans görmüyorum.
Yaşlı Z belki alamaz, bende zaten genç Z'ye bahsimi yatırıyorum...

O zamanlar Yonkou gibi bir şeydi, denizde yakalanmış bir Yonkou'nun kellesi için, elbet tüm Şiçiler çağrılacak.

Yaşlı Z belki alamaz, bende zaten genç Z'ye bahsimi yatırıyorum...
Ankete koyulan Z, yaşlı olanı. Ben de onu baz alarak yorum yapıyorum. Genç Z, yaşlı World'ü alabilir. Yaş bakımından denk oldukları her maçı World kazanır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık