Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu açan arkadaş buluşma konularına bir mesih gibi giriş yapmış ve tek mesajda fişi çekmiş. İlk defa birbiri ile herhangi bir şekilde alakası olmayan bu kadar üyenin bir araya toplanıp o kaos ortamında yapacağı buluşmayı hayal edebiliyorum. İşin tadı burada. Genelde buluşma konuları sabah akşam mesajlaşan ve daha önceden görüşmüşlükleri olan üyelerin şovu olurdu. Toprağım sen varsan ben de varım vay X de gelir kanka o zaman vs. Böyle random eventlar lazım bu ortama.

jı bu konu olabilir, fakat profiline yazdığı mesaj 2016 dan yani bir dönem hatırlayanlar bilir mesajların yedekleme yüzünden silindiği zamanlardan. Bu da demektir ki belki önceden mesajı bulunuyordu ama o dönemde attıkları silindi. Şüpheci olmaya gerek yok siz hele bi 10 kişi gidin bişi olmazsa seneye biz de gidelim :))))))))
Ben bu konu hakkında smokerla konustum zaten bende uzun zamandır forumda takılıp sizin yazdıklarınızı okuyanlardanım sonuc olarak muhabbet sohbet edeceğiz bu arada ilk ve sonuc olarak ilk ve son actıgım konu bu olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık