Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Hancock: Forumda bir tek benimle ' ortak ' değil ^^
xxaaw: Nasıl açıklıyacağımı bilemedim :gamyon:

Şu sıralar bu iki üye fazlasıyla dikkatimi çekiyor.

Bence sen görmek istediğin gibi görüyosun. Ne zaman söyleyecek bi sözüm olsa smok'a söylerim. Hatta bikaç kez bana özelden sitem etmişliği de vardır. Ayrıca smok'un çok kez tartıştığını ve hatta karşısındakine kalayladığını gördüm.

Eyvallah sacıt :) Canım sıkıldığında en kolay sıkkınlığımı atabildiğim kişisin. Bide satanist olmasan on numara çocuksun :D

luffydesper: Ailenizden kesinlikle uzak tutmak isteyeceğiniz, muhabbeti hoş, her zaman üzerinden eğlendiğim, billur geçerken çok keyif aldığım, muhabbeti güzel, müzik zevki kötü olan sato :D
Sırf bu laflarını bir daha duymamak için namaza başlama gayesine girdim. Görecen sen, bir gün takke ile çekilmiş fotolarımı atacam sana :oleyo2: Bi' de şu 1000 tilkiyle 1001. tilkiyi arayan fesat aklıma söz geçirsem :oleyo2: Bu arada senin yüzünden sato olarak anılıyorum, seni mahvedecem Çağdaş :oleyo2:

smoker (soru cevap kısmıyla olsun konularda yazdığı yorumlar olsun ilgi çekici)
dragon (yazdığı sayfa dolusu analizler ve yorumlarıyla)
dattebayo (her hafta bölüm yorumunu açıyor dikkat çekmemesi mümkün değil)
xxaaw (her açtığı konu nedense uzayıp gidiyor)
shujin ( kardeşim yorum yaparsa dikkatimi çekememesi mümkün değil)

Reversi

Yorumlarına saygı duyduğum bir diğer üye frtztrk dir.Yeni üyelerden olmama rağmen lafını kimseden esirgemeyen tavrı, çok :cool: davranması çoğu üyeden ayrı bir kulvarda olduğunu gösteriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık