Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Brook vs. Scratchmen Apoo

Hangisi alır ?

• Kullanılan toplam oy
    42
Evet altta kalabilir. Seri sonunda tayfadan herkes amiral almayacak ya da yonkou gücünde olmayacak sırf korsan kral tayfasındalar diye hepsinin serinin zirve isimlerinden olması mı gerekiyor seri sonunda? Luffy-Zoro-Sanji-Franky-Brook... diye mi sıralanacaklar bunlar seri sonunda serinin en güçlüleri olarak da sırf tayfada diye geçemeleri gerekiyor bunların milleti ?
Ben sadece Apoo'dan bahsediyorum. Tayfa en güçlü olacak, hepsi arka arkaya sıralanacak demiyorum dikkat ettiysen. Dediğin gibi geçemeyecekleri karakterler elbet olacaktır. Yonko, amiraller, hükümet vs. Fanboyluk yapıp Brook amiralden bile güçlü olacak demiyorum çünkü olamayacağını çok iyi biliyorum. Ama Apoo bu sayılan isimler yanında çok da büyük birisi sayılmaz. Eğer sen Apoo'yu amirallerle, yonkolarla bir tutuyorsan orasını bilemem.

Ben sadece Apoo'dan bahsediyorum. Tayfa en güçlü olacak, hepsi arka arkaya sıralanacak demiyorum dikkat ettiysen. Dediğin gibi geçemeyecekleri karakterler elbet olacaktır. Yonko, amiraller, hükümet vs. Fanboyluk yapıp Brook amiralden bile güçlü olacak demiyorum çünkü olamayacağını çok iyi biliyorum. Ama Apoo bu sayılan isimler yanında çok da büyük birisi sayılmaz. Eğer sen Apoo'yu amirallerle, yonkolarla bir tutuyorsan orasını bilemem.
Süper nova diye ayırmış mangaka bu adamı. Tayfanın 3'lüsü hariç geri kalanların seri sonunda bu adamlara denk ya da önünde olacaklarını düşünmüyorum hiçbirisinin.

Favorilerimdendir Brook, umarım dediğin gibi olur :d Ama bana göre
seri sonunda yaşayan Supernovaların hepsi, Brook'dan daha tehlikeli olucaklar. yani açıkcası ben Supernovaları Yonkou sağ kolu, Amiral arası düşünüyorum (şuan değil tabiiki) bazıları aşabilirde bu seviyeyi. ama öte yandan Brook için sağ kolu geçtim Doflamingo seviyesi bile hayal gibi, Oda'nın Brook'un Supporter rolünden vazgeçip bu kadar gücü vereceğini hiç zannetmiyorum.
Brook meyve uyanışı açarsa belki oradan bir iki güzel şey olabilir. Aslında potansiyeli olan bir karakter ama bakalım göreceğiz nasıl olsa.

Peki. Ben fikrimi söyledim, sen fikrini söyledin. Bekleyip göreceğiz :good:
Dostum kaçırdığın nokta supernova seviyesi değil şuan bu adamlar. Gldeki lakaptı bu. Seri sonu supernova kalacaklarmış gibi düşünmene sebep oluyor. Brooku LZSJ lerden sonra en güçlü isim olarak görüyorum tayfada ama üst seviye için bir iki power uptan fazlası gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık