Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Brook vs. Scratchmen Apoo

Hangisi alır ?

• Kullanılan toplam oy
    42
Evet ! Müzisyenlerin savaşının zamanı geldi ! Bir tarafta :

Brook

Kendisi Hasır Şapka Korsanları'nın müzisyeni olur . Yomi Yomi no Mi yemiştir . Meyvesi onu ölümsüz kılar. Geminin 2. kılıç ustasıdır. Yanında bir sword cane taşır. Müzikal yetenekleri ile şekilli şukullu hareketler yapabilir. Lakabı ''Soul King''

Scratchmen Apoo

Kendisi On Air Korsanları'nın kaptanıdır. Uzuvlarını müzik aletine dönüştürüp bu aletleri silah olarak kullanmasını sağlayan paramecia tipi bir meyve yemiştir. Lakabı ''Sea's Roar ''

Brook o dereceye pek yakın gibi durmuyor. Sanji alır ama. Supernova seviyesi olan tayfada 4 kişi var. Ama konuyu beğendim müzisyenlerin savaşı ve tayfada canavarlardan sonra en güçlü gördüğüm Brook. Güzel ve zorlu bir kapışma olur.

Gösellerle desteklersen daha güzel olur konu.

En güçlü gördüğüm En Kötü Jenerasyon korsanlarından biri Apoo, diğeri de Hawkins. Bu yüzden Apoo'nun rahatlıkla alacağını düşünüyorum. Brook bu seviyenin adamı değil.

En güçlü gördüğüm En Kötü Jenerasyon korsanlarından biri Apoo, diğeri de Hawkins. Bu yüzden Apoo'nun rahatlıkla alacağını düşünüyorum. Brook bu seviyenin adamı değil.
Ben Sanji'nin alabileceğini düşünüyorum. Forumda bu aralar yorumlarını en beğendiğim üyesin diyebilirim. Bu konuda düşünceni merak ettim.

Ben Sanji'nin alabileceğini düşünüyorum. Forumda bu aralar yorumlarını en beğendiğim üyesin diyebilirim. Bu konuda düşünceni merak ettim.
Apoo'nun en iyi uzun mesafe şeytan meyvesine sahip olduğunu düşünüyorum. Zekası ile de kendisini iki kere kanıtlamış birisi. Tehlikenin ciddiyetinin farkına vardığında oradan uzaklaşmayı düşünebilecek kadar olaylara vakıf bir karakter. Gücünü bir amiral üzerine test etmekten çekinmeyecek kadar da cesur. Aptal cesaretinden daha tehlikeli olan akıllı cesaretidir. Zekası ve meyve gücüne güvenim için tüm En Kötü Jenerasyon korsanlarının üstünde görüyorum.
Teşekkür ederim.

Aslında Wano'da karşılaşabileceğimiz bir vs. Apoo'nun gücünü tam olarak çözebilmiş değilim, kim alır bilemiyorum ama Brook'a bir oy bırakırım.

Apoo'nun en iyi uzun mesafe şeytan meyvesine sahip olduğunu düşünüyorum. Zekası ile de kendisini iki kere kanıtlamış birisi. Tehlikenin ciddiyetinin farkına vardığında oradan uzaklaşmayı düşünebilecek kadar olaylara vakıf bir karakter. Gücünü bir amiral üzerine test etmekten çekinmeyecek kadar da cesur. Aptal cesaretinden daha tehlikeli olan akıllı cesaretidir. Zekası ve meyve gücüne güvenim için tüm En Kötü Jenerasyon korsanlarının üstünde görüyorum.
Teşekkür ederim.
Meyvesini Kizaru üzerinde kullandığında deniz taşlı biri ile beraber amiral mi indiriyor diye şok olmuştum. Ama meyvesi direk mi yapıyor yoksa Robin gibi sonradan kullanmını gösterip güçten düşer mi bundan emin olamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık