Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Brook vs. Momonga

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    108
Brookta sert ve hızlı bir yükseliş var. Ben nedense bu arcla beraber Brook alır diye düşünüyorum.
Bu arada bence Momonga aktif korlar içinde en güçlüsü.

Bana da doğru gelmiyor ama koramiralleri nasıl çizdiği ortada mangakanın. Brook'tan koramiral olmamalı henüz bence de. Ama işin doğrusu koramiraller bu kadar güçsüz olmamalı. Yolculuğun sonunda bütün tayfa haki biliyor olacakta, bizim monster trio'dan diğerlerine ne zaman gelir sıra bilemiyorum.
Yani, koramiraller bildiğin güçlü karakterlerin güçlü olduğunu göstermek için tek yemek amacıyla çizilmişler gibi duruyor. :/ Yine de buna rağmen hala pek şans veremiyorum Brook'a. Ha bu arc çok fena işler yaptı gerçi orası ayrı mesele.

Cp0Lucci

Yani, koramiraller bildiğin güçlü karakterlerin güçlü olduğunu göstermek için tek yemek amacıyla çizilmişler gibi duruyor. :/ Yine de buna rağmen hala pek şans veremiyorum Brook'a. Ha bu arc çok fena işler yaptı gerçi orası ayrı mesele.
Brook, Maynard gibi koramiralleri alır ama. Bartolomeo'nun yoldan geçerken yendiği birisini yenmeli şuan. Pedro ile yanyana çizilmesi sahnelerde , Bm arcta biraz yükselişe geçmesi falan ortalama seviye koramirallerle aynı seviyede yapıyor onu en azından.

Momonga dediğimiz adam BM'ı karşısında görse ağzından salyalar aka aka bayılırdı la. Bu arcdan sonra Brooku yedirmeyiz. Kendini fazlasıyla kanıtladı. Yapabilecekleri değil, zaten yapmış olduğu icraatları bile başlı başına bir koramirali aşıyor. Gördüğumüz korlardan bi Vergo (oda fazlasıyla ağır basar :S) bide eski kurtlardan şu kadın koramiralin alabileceğini düşünüyorum Brooku.

2 yıl önceki Luffy'i kevgire çevirdiler ama buradaki Luffy çok yorgun görüldüğü üzere, zavallım gear2 ye geçecek enerjisi bile kalmamış. Ben sanmamki Luffy gear2 de bir koramirali o dönem alamasın.

Bu durumdaki Luffy'i bence şuanki Brook'ta şutlar gibi
Luffy'nin yorgun olduğunun farkındayım da şu anki Brook O Luffy'i bu hale getiremez bence. Yine hasar verir ama Momimnganın yaptığı kadar değil bence.

Momonga alır. Tam anlamıyla o seviyede değil hala Brook. Mama'nın antisi olması sebebiyle yaptığı işler başka mesele.

Çok az daha vakti var Brook'un.

Brook dediğiniz adam BMye kapanmaz yara açmış, Prometeusu kesmiş, Momonga hangi kapının iti. Deniz kralını bile içerden kesiyor 1 vs 1 yapmıyor. Brook rahat alır bence :)

Sanji degilmiydi Dressrosadaki koramirali gorunce tırsan.

Üstüne Frankyde zorlandı Bastilleye.

Brook'un ne haddine Momongayı almak ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık