Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Brook Ölmeden Önce Ikinci Şeytan Meyvesi Yeseydi Ne Olurdu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook'un meyvesi ölümsüzlük vermiyor, ikinci bir hayat veriyor. Normal insan olsa, hiçbir şey olmasa bile yaşlanarak ölürdü zaten.
Yahu meyve ruhu dünyaya bağlıyor. Dediğin şekilde değil yani farklı güçleri de var meyvenin tek işi ikinci bir hayat vermek değil. O zaman ruhu ortaya çıkacağına en baştan ölmezdi bedeniyle beraber kalır ayaklanırdı. Adam ruhunu vücudundan çıkarabiliyor şu an. Ruhu bağlayan bir güç yani beden ile alakası yok.
Bir de niye alt alta yazıyorsun mesajları normalde izin verilmiyor çok alt alta yazmaya tek mesajda topla istersen daha derli toplu olur.

Yahu meyve ruhu dünyaya bağlıyor. Dediğin şekilde değil yani farklı güçleri de var meyvenin tek işi ikinci bir hayat vermek değil. O zaman ruhu ortaya çıkacağına en baştan ölmezdi bedeniyle beraber kalır ayaklanırdı. Adam ruhunu vücudundan çıkarabiliyor şu an. Ruhu bağlayan bir güç yani beden ile alakası yok.
Bir de niye alt alta yazıyorsun mesajları normalde izin verilmiyor çok alt alta yazmaya tek mesajda topla istersen daha derli toplu olur.
Şimdi sen Brook'un kemikleri un gibi olsa, kullanılamayacak hale gelse, ruh olarak ortada gezer, ancak asla yok olmaz mı demek istiyorsun?

Şimdi sen Brook'un kemikleri un gibi olsa, kullanılamayacak hale gelse, ruh olarak ortada gezer, ancak asla yok olmaz mı demek istiyorsun?
Adamın kafası koptu ve ruhuyla geri birleştirdi bu bir örnek ama asıl örnek bedensiz kaç sene dolandı? Tam hatırlamadım sayısını ama senelerce bedensiz dünyada dolanmadı mı bu adamın ruhu? Yani kemikleri un ufak olmaz kolu kopsa geri birleştirir. Zaten öyle bir sözü vardı galiba beni dünyaya bağlayan bedenim değil ruhum diye dur bulursam atayım buraya şimdi bakamıyorum pcye geçince bakarım.
Burada kemik hasarını da söylüyor ama esas nokta dediğim gibi ruh.

Son düzenleme:
Adamın kafası koptu ve ruhuyla geri birleştirdi bu bir örnek ama asıl örnek bedensiz kaç sene dolandı? Tam hatırlamadım sayısını ama senelerce bedensiz dünyada dolanmadı mı bu adamın ruhu? Yani kemikleri un ufak olmaz kolu kopsa geri birleştirir. Zaten öyle bir sözü vardı galiba beni dünyaya bağlayan bedenim değil ruhum diye dur bulursam atayım buraya şimdi bakamıyorum pcye geçince bakarım.
1 yıl boyunca bedenini arıyor. Brook'un sözleri senin için önemli ise, ikinci hayatının da biteceğini söylemesine ne diyorsun?

meyveyiyenbalıkadam

E işte orası muallakta kalıyor. Yani meyve gücünün ne zaman ve nasıl bedenden ayrıldığını açıklaması lazım Odanın. Meyveyi uyandırma işi de garip. Şimdi Brook uyandırsa dağa taşa can katabilir mi acaba? Mesela kayalardan bir golem falan uyandırsa ne bileyim riskli bir güç kazandırdı Oda seriye. Yomi yomi ruhu dünyaya bağlıyor ama etkisi kairoseki ile gitse bir kelepçelemede Brookun ruhuna fatiha okunurdu. Gitmiyorsa nasıl çalışıyor bu meyve?
brook denize düşünce sadece çekiç oluyor, şeytan meyvesi yeteneklerine bir şey olmuyor. gerçi brook un şeytan meyvesi yetenekleri de yok, yohohohoh.

Meyvenin açıklaması belli. Yiyene ikinci bir hayat veriyor, üçüncüyü niye versin? Öyle olacaksa, komple ölümsüzlük meyvesi olsaydı.
Şu an müsait değilim de bir ara bakarım tekrar yanılıyorum belki ama genel olarak düşününce bence kafası kopsa da ki koptu kolu çıksa da her kemik birbirinden ayrılsa bile bu Brooku öldürmez ama olur ya kül olur yanar onu yorumlamak için daha fazla beklemek lazım.

Şu an müsait değilim de bir ara bakarım tekrar yanılıyorum belki ama genel olarak düşününce bence kafası kopsa da ki koptu kolu çıksa da her kemik birbirinden ayrılsa bile bu Brooku öldürmez ama olur ya kül olur yanar onu yorumlamak için daha fazla beklemek lazım.
Wikia'ya ne kadar itimat edersin bilmem, ama orada da kemikleri kullanılamayacak hale geldiğinde öleceği söyleniyor. Dediğin gibi bir durum olsaydı, Ryuma'ya hiç korkmadan dalardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık