Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bu tip ney yarabbim nedir necidir? kimdir? kimlerdendir bu şahsiyet?
Adın Jigen, ortamlardaki adı NarutoDeşen. Geçmişi belli değil ama Ootsutsuki olduğuna dair işaretler var. Eğer öyleyse güçlü olması doğal tabi ama insansa bile kendine bir şeyler yapmış ki böyle bir tip olmuş. Kader işte.

Bölüm adına bakarsak bol flashbackli bir bölüm olacak gibi.
Sasukeyi bilmem, ama Naruto çok ağır dayak yiyecek muhtemelen.
Naruto yenilenme dayanağı ile delik deşik oldu. İyi dayak yedi, dahasını da yer elbet. Artık bir ağırlığı kalmadı. Delta'ya zorlanıp kendimi tuttum ehehe demesinden anlamalıydık zaten. Sasuke başka boyuta yollanmazsa o da dayak yer bu gidişle. Ama dövüşün yarıda kesilmesi daha olası. Kaşin Koji Kawaki'yi paket ederse Jigen basar gider ya da Sasuke bir şeyler yapar Jigen aksiyona gerek yok diyerek çekilir ama savaş devam ederse bizim ikilinin sonu iyi değil. Ölme de ölmezler bence şimdilik iyice yerin dibine girerler ama.

Naruto yenilenme dayanağı ile delik deşik oldu. İyi dayak yedi, dahasını da yer elbet. Artık bir ağırlığı kalmadı. Delta'ya zorlanıp kendimi tuttum ehehe demesinden anlamalıydık zaten. Sasuke başka boyuta yollanmazsa o da dayak yer bu gidişle. Ama dövüşün yarıda kesilmesi daha olası. Kaşin Koji Kawaki'yi paket ederse Jigen basar gider ya da Sasuke bir şeyler yapar Jigen aksiyona gerek yok diyerek çekilir ama savaş devam ederse bizim ikilinin sonu iyi değil. Ölme de ölmezler bence şimdilik iyice yerin dibine girerler ama.

Naruto şuan six paths modunu kullanabiliyor mu?
Sadece kurama çakrasını gördük şimdiye kadar. Acaba eli koptuktan sonra gitti mi bu gücü?
Veya ben mi bir şey kaçırdım anlayamıyorum cidden. Narutoya kasten bu modu kullandırtmayıp bu şekilde güçten düşürmeye çalışıyorlarsa büyük aptallık cidden.

Naruto şuan six paths modunu kullanabiliyor mu?
Sadece kurama çakrasını gördük şimdiye kadar. Acaba eli koptuktan sonra gitti mi bu gücü?
Veya ben mi bir şey kaçırdım anlayamıyorum cidden. Narutoya kasten bu modu kullandırtmayıp bu şekilde güçten düşürmeye çalışıyorlarsa büyük aptallık cidden.
Bu modu kullanamaz. O topları bir kere gittikten sonra tekrar yaratamazsın. Altı yol modu ile ilgili şu da var, eğer tüm kuyrukluları tekrar kendinde toplarsa o moda girebilir ki herkes bu şartlar altında bu moda girebilir ama hepsinden bir miktar çakra ile bunu yapamaz. Ama yine de tüm kuyrukluların çakrasına sahip. Mangada Son'Goku'ya ait gücü ile kutsal ağacı kestiği tekniği Delta'ya karşı kullanıyor. Altı yolun güçlerine tamamen sahip değil, çoğu gitti azı kaldı. Naruto'da yaşlanıp paslandı. Hani insanlar daha da güçlenir diye bekliyordu ama o seri sonu bir patlamaydı ki o bile Kaguya'ya yetmiyordu, Sasuke ile birleştiği halde.

Bu modu kullanamaz. O topları bir kere gittikten sonra tekrar yaratamazsın. Altı yol modu ile ilgili şu da var, eğer tüm kuyrukluları tekrar kendinde toplarsa o moda girebilir ki herkes bu şartlar altında bu moda girebilir ama hepsinden bir miktar çakra ile bunu yapamaz. Ama yine de tüm kuyrukluların çakrasına sahip. Mangada Son'Goku'ya ait gücü ile kutsal ağacı kestiği tekniği Delta'ya karşı kullanıyor. Altı yolun güçlerine tamamen sahip değil, çoğu gitti azı kaldı. Naruto'da yaşlanıp paslandı. Hani insanlar daha da güçlenir diye bekliyordu ama o seri sonu bir patlamaydı ki o bile Kaguya'ya yetmiyordu, Sasuke ile birleştiği halde.
Bildiğim kadarıyla Sasuke'nin kolu dışında böyle büyük bir kaybı yok ama.
Şuan karşılaşsalar Naruto'nun en ufak şansı olmaz. Yine ezdirdiler bizim oğlanı saske bebesine.
Üstüne o kadar yıl geçmesine rağmen hala kage bunshin ve rasengan dışında jutsu kullanmıyor.
Bir doton jutsusu öğrenmiş onu yaparken gözlerim yaşardı heycandan. Başka bir numarası yok.
Kuramayı da alsalar elinden Sakurdan bile dayak yer.
Bir ana karakter en fazla ne kadar ezilebilir göstermiş oldular.

@Smoker Hocam şu seriye bir el atsanız muhteşem olurdu be...
Çeviren grupların hepsi rezalet. Tortuga olarak bir el atsanız manganın TR'de okunma oranı rahatlıkla ikiye katlanır.

Naruto evreninin finalini yapan Naruto ve Sasuke, Jigeni yenemeyeceklerini söyledi. Enteresan.

Perfect Susanooya tek atması adamın enteresan.

Naruto mühürlendi. Muhtemelen öldü denecek insanlara, baya süre de gelmeyecektir. Yeni hokage secilecektir muhtemelen.

Sasuke mühürlü kırar diyerekten ona mühür basmadi.

Çöp seri yine de :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık