Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Naruto bu Boruto'ya aile terbiyesi verememiş. Hem hokage olarak başarısız olacak hem de baba olarak başarısız olmuş. Temari yengemiz bir iki laf ettti ama bu Boruto veledi anlamadı yine . Hinata gibi bir pasif bir ana ve Naruto gibi sorumsuz bir baba'dan anca bu kadarı çıkıyor demek ki. Kankuro reyizlik etme peşinde ama izin vermiyor borusenaristler. Bu bölüm 122 bölümlük müthiş serinin en kötü bölümüydü. Arşa değen çıtayı bir bölümde yerin dibine soktular. Haftaya da ışık görünmüyor ön gösterimde. Neyse birkaç bölüm sonra yine efsane bölümler başlar

Böyle karanlık bir seriye yakışan bir mesaj, teşekkür ederim inceliğin için.
Boruto izlemiyorum fakat ilk bölümlerini izlemiştim. Her ne kadar Boruto terbiyesiz görünse de Himawari onun aksine çok iyi biri olarak karşımıza çıktı. Bunun sebebi henüz küçük olması diyebiliriz fakat küçük bir çocuğa göre yaramazlığı da yok. Bu konuda acaba çocuklara ayrı muamele yapıyorlar mı diye düşünmeden edemiyorum. Gerçi Hinata gibi kibar ve nazik biri böyle bir şeyi yapar mı bilemiyorum. Sanırım fblerle bu konu aydınlatılabilir.

Boruto izlemiyorum fakat ilk bölümlerini izlemiştim. Her ne kadar Boruto terbiyesiz görünse de Himawari onun aksine çok iyi biri olarak karşımıza çıktı. Bunun sebebi henüz küçük olması diyebiliriz fakat küçük bir çocuğa göre yaramazlığı da yok. Bu konuda acaba çocuklara ayrı muamele yapıyorlar mı diye düşünmeden edemiyorum. Gerçi Hinata gibi kibar ve nazik biri böyle bir şeyi yapar mı bilemiyorum. Sanırım fblerle bu konu aydınlatılabilir.
Himawari henüz çok küçük. Azıcık büyüsün o da abisinden geri kalmaz. Zaten tek atımlık Himawari bölümleri oldu ve Himawari boş işler peşinde koştu durdu. Bir şinobi olayım, biraz kan dökeyim demedi çiçek böcek oynadı sadece.

Hinata ile ilgili sıkıntı Naruto ile takıntı düzeyinde ilgilenmesi. Bahse varım Bolt ve Himawari'yi çocuklarım diyerek değil Naruto-kun'un çocukları diyerek seviyordur. Hinata'nın nezaketi ne yazık ki bastırılmış duygulardan ibaret, incelikten yoksun.

Boruto mu daha iyi naruto klasik mi
Cevapsız bir soru bu ama şu da var ki Naruto, Boruto'ya öncül olsun diye yaratılmış bir seri.

Cevapsız bir soru bu ama şu da var ki Naruto, Boruto'ya öncül olsun diye yaratılmış bir seri.
Ya durum şu şekilde boruto isimli seri fikir olarak hiç hoşuma gitmedi. Çok da tutmaz gibime geldi. Sonra baktım bayağı bayağı kitlesi oluşmuş. Yani çok çekmedi beni seri sadece ikisini de izleyen kişilerin görüşlerini merak ettim. Başlamam herhalde. Teşekkürler.

Ne epik bir savaş izledik öyle. ,Toneri'nin esas kuklası çok güçlü çıktı ama. Kukla ustasını harcayan kukladan da bu beklenirdi zaten. Fuuton'da zirvede olan Temari bile yetmedi. Ama sonunda dostluk kazandı.

Yalnız Uraşiki hem en iyi fuuton'u hem de gölge felcini çaldı. Mangaya da yansısa iyi olacak bu adam. Tek kişilik bir ordu olma yolunda ilerliyor. Bu müthiş bölümün üstüne gelecek hafta bize nasıl bir şov gösterecekler bakalım.

Boruto Uraşiki'ye karşı Arya Stark taktiği uyguladı ama başarısız oldu. Bu durum küçümsediğiniz Boruto'nun Got'tan çok daha iyi olduğunu gösterir. Şinki de mühürledi Uraşiki'yi. Bana öğretseler ben de mühürülerim sanırım. Uraşiki mühür oğlanı oldu çıktı.
Gelecek bölüm Jougan var Jougan!

Boruto Uraşiki'ye karşı Arya Stark taktiği uyguladı ama başarısız oldu. Bu durum küçümsediğiniz Boruto'nun Got'tan çok daha iyi olduğunu gösterir. Şinki de mühürledi Uraşiki'yi. Bana öğretseler ben de mühürülerim sanırım. Uraşiki mühür oğlanı oldu çıktı.
Gelecek bölüm Jougan var Jougan!
Shinkinin muhuru güzel lakin Rinnegan Byakugan Otsutsuki klanindan adam 2 genini alamiyorsa yazıklar olsun.

Saske de gelmeye uğraşıyor boş bos. Ne yaptığını anlamadim. Heyecan yine tavan.

Shinkinin muhuru güzel lakin Rinnegan Byakugan Otsutsuki klanindan adam 2 genini alamiyorsa yazıklar olsun.

Saske de gelmeye uğraşıyor boş bos. Ne yaptığını anlamadim. Heyecan yine tavan.
Uraşiki oyun oynuyor ama abartti biraz. Genin'den mühür yemek nedir :/ Sasuke çakra yetiremiyor anladığım kadarıyla. Dinlenmiş ve dönmek üzere oyuna. Bir sonraki bölüm sonuna da döndüğünü görürüz. Daha sonraki bölüm ise final olur. Bu ark potansiyelli başladı ama olayları açamadı ve özel bir ark olamadı ne yazık ki. Yazarlar gerçekten kötü. Tek çare noveller.

Uraşiki oyun oynuyor ama abartti biraz. Genin'den mühür yemek nedir :/ Sasuke çakra yetiremiyor anladığım kadarıyla. Dinlenmiş ve dönmek üzere oyuna. Bir sonraki bölüm sonuna da döndüğünü görürüz. Daha sonraki bölüm ise final olur. Bu ark potansiyelli başladı ama olayları açamadı ve özel bir ark olamadı ne yazık ki. Yazarlar gerçekten kötü. Tek çare noveller.
Ben Kankuro ölür diyordum da mangada gozukmus. Shikadaiyi annesinin aleti ile görmek falan iyiydi. Ben Shinkiyi beğendim. Yeni kazekage olur. Hikaye kötü zaten. Baştan beri öyle :gamyon:

Urashiki çok güzel islenebilirdi aslında. At Borutoyu, sok Rookie 9 ve Team gaiden 5 kisilik ekip. Az nostalji olsun.

Şu Leeye 6 kapı 7 kapı cizmezlerse yazıklar olsun

Ben Kankuro ölür diyordum da mangada gozukmus. Shikadaiyi annesinin aleti ile görmek falan iyiydi. Ben Shinkiyi beğendim. Yeni kazekage olur. Hikaye kötü zaten. Baştan beri öyle :gamyon:

Urashiki çok güzel islenebilirdi aslında. At Borutoyu, sok Rookie 9 ve Team gaiden 5 kisilik ekip. Az nostalji olsun.

Şu Leeye 6 kapı 7 kapı cizmezlerse yazıklar olsun
Bu kafa ile Lee, kapı gibi işlere girmezler. Sanırım Boruto yazarları deneme yapan stajyerler. Yoksa açıklanamayacak epey durum var. Örneğin bu bölüm şuna taktım, bunlar şinobi iki adımlık su üzerinden yürüyerek geçebilmeleri gerek ama nereden geçeceğiz diye düşünüp taşınıyorlar bölüm boyunca. Bunu bile es geçip hikaye yazıyorlar. Hazırı kullanmazlar ise ışık yok. Manga yine iyi. Ao ark müthiş olur animede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık