Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful
Jigen ve Juubi. Manga değişik oldu. Kaguya, Kinshiki falan da gözüktü ama :bilmem:
Byakugou ile karma işaretlerinin benzerliğini hiç fark etmemiştim. İlginç oldu bu bilgi. O şey on kuyruklu değil, bir benzeri gibi. Sanırım Jigen on kuyruklu gibi bir şey yaratıyor. Sonra da onunla birleşecek. Bu kap meselesi için Ootsutsukileri yeniden canlandırma teorisi vardı. Şu an 3 kap var, Jigen, Kawaki ve Boruto. Oradaki 3 Ootsutsuki bunlar üzerinden geri gelecek planı var ama tabi böyle olmaz.

Kaguya geri gelse yine çok güçlü kaçar. Diğer ikisi geri gelse tekrar olur. Jigen belki de bunları bilinçsiz geri getirip emecek. Diğer kaplar ne olacak o da var. Momoşiki'nin Boruto ile birleşmesi muhtemel. Jigen'e de Kaguya kalır ama fazla güçlü olur. Bilemedim, olmaz bunlar da. Birleşmeler falan İyice DB'ye döndü ortalık. Ama biri birini emecek bu kesin.

Yalnız Naruto ile Sasuke çok fena harcanacak :hhh: Koskoca Sasuke büyük endişe içerisinde ter döküyor. Hadi Kaguya'dan korkarsın ama Jigen'den ne diye çekinirsin Sasuke'kun. Naruto-kun ise Jigen'in ayakçısına zorlanıp sonra kendimi tuttum ehehe diyor. Sonları iyi değil. Jiraiya gibi hakkı verilerek de göçemeyecekler gibi.

Manga iyi ilerledi bir bölümde. Azıcık olsun hızlanması iyi. Jigen saldıracağım diyor, bizimkiler de aynısını dedi. Jigen final boss olmayacak bu gidişle ya da daha erken bitecek manga.

15 bölüm izleyebildim en fazla. Bir türlü filler havasından çıkaramamışlar animeyi. Olaylar çok yavan ve dandikti. Vakit harcamaya değmez.
Çok şey kaçırıyorsun dostum. Boruto ve arkadaşları muhteşem ve daha film sonrası asıl manga kısmına girmediler bile. (112 bölüm oldu.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık