Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Koskoca Naruto'nun haline bak. Yazık. Eskilere saygı yoksa seriyi de yok etsinler.[/QUOTE]

Buraya kadar sinirden titreyerek okudum, rol yaptığını öğrenince içim ferahladı.
Asıl sinirimi bozan şey Naruto ciddileştikten sonra oldu.
Bu kadın Naruto'yu Biju Mod haliyle geri püskürtebiliyor, bunun mantıklı bir açıklaması yok.
Kadının vücudundaki teknolojik aletlar dışında hiçbir gücü yok, Naruto sanırım bilerek aşağılanıyor.

Düşman geldi tabur tabur dizildi
Alnımıza kara yazı yazıldı
Tüfek icad oldu mertlik bozuldu
Eğri kılıç kında paslanmalıdır

Koskoca Naruto'nun haline bak. Yazık. Eskilere saygı yoksa seriyi de yok etsinler.
Buraya kadar sinirden titreyerek okudum, rol yaptığını öğrenince içim ferahladı.
Asıl sinirimi bozan şey Naruto ciddileştikten sonra oldu.
Bu kadın Naruto'yu Biju Mod haliyle geri püskürtebiliyor, bunun mantıklı bir açıklaması yok.
Kadının vücudundaki teknolojik aletlar dışında hiçbir gücü yok, Naruto sanırım bilerek aşağılanıyor.[/QUOTE]
gerçekten öyle koskoca eşek gibi güçlü naruto şöyle doldurma karaktere tek atamıyor..Sırf uzatmak için yapmasınlar şunu ya

Kafayı yememek için Naruto orijinal seri haricindeki her şeyi filler kabul etmek daha mantıklı. Kishimato bunlar ile ilgileniyor mu, veya varlıklarını sallıyor mu bilmiyorum ve açıkçası umrumda da değil.

Bi arkadaşım önerdi şu son bölüme bi baksana diye, güzel bölüm. Baruto çok iyi manga.

Bi de merak ediyorum Baruto nun babası nasıl bu kadar güçlü olabiliyor???

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık