Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Eski bir hokage iş görür ya da Madara olabilir.... gizem yarattıkları için tanıdık biri çıkar, bakalım.
Tobirama Minato Hiruzen Tsunade ve Kakashi için imkansız gibi. Bunlar toplansa Madara'ya bir şey yapamazdı büyük ihtimalle. Bunu önceden konuştuk sanırım ama ben Hashirama ve Madara'nın da şu anki seviyeye uygun olmadığını düşünüyorum. Gelirlerse düşük orta seviyeli ootsutsuki ler ile kapışabilirler tabii. Ama Isshiki ve Momoshiki gibi yanlarındaki Ootsutsuki'leri güçlenme aleti olarak kullanan kişilerle kapışamazlar gibi.

Günlük Boruto fanart gezimi yaparken fark ettim de bu seriye yeni yeni Ootsutsukiler değil yeni Hyuugalar gerek. Uçiha klanı Naruto içinde kullanıldı ama en güçlü klanlardan biri olarak görülen Hyuugalar hala bir eyleme imza atmadı. Düşman olarak yeni Ootsutsukiler yerine yeni Hyuugalar ortaya çıkarırsa Kişimoto müthiş bir iş yapmış olacak. Ayrıca estetik olarak da muhteşem duruyor villain Hyuuga fanartları.

Günlük Boruto fanart gezimi yaparken fark ettim de bu seriye yeni yeni Ootsutsukiler değil yeni Hyuugalar gerek. Uçiha klanı Naruto içinde kullanıldı ama en güçlü klanlardan biri olarak görülen Hyuugalar hala bir eyleme imza atmadı. Düşman olarak yeni Ootsutsukiler yerine yeni Hyuugalar ortaya çıkarırsa Kişimoto müthiş bir iş yapmış olacak. Ayrıca estetik olarak da muhteşem duruyor villain Hyuuga fanartları.
Sadece Byakugan ile yeterince güçlü olurlar mı bilemem ama cidden Uchiha'ya göre geride kaldı. Byakugan'ın tasarımı yeter :D

Sadece Byakugan ile yeterince güçlü olurlar mı bilemem ama cidden Uchiha'ya göre geride kaldı. Byakugan'ın tasarımı yeter :D
Byakugan üzerine çok gidilmedi, eğer gidilirse ms şaringan gibi evrimler, şekiller, teknikler ortaya çıkarılabilir. Zaten Neji dışında doğru düzgün savaşan bir Hyuuga da görmedik. Yani yeni teknikler eskiye ters bir durum da yaratmaz çünkü büyük boşluk var ortada... Cevher var adamın elinde, kullanır umarım...

Byakugan üzerine çok gidilmedi, eğer gidilirse ms şaringan gibi evrimler, şekiller, teknikler ortaya çıkarılabilir. Zaten Neji dışında doğru düzgün savaşan bir Hyuuga da görmedik. Yani yeni teknikler eskiye ters bir durum da yaratmaz çünkü büyük boşluk var ortada... Cevher var adamın elinde, kullanır umarım...
Ben aslında çocuk neji böyleyse bu klanın üstleri nasıldır diye düşünüyordum ama neji büyük ihtimal gençken hepsini aşmış. Biraz beklenenin altında kaldı Hyuuga. Byakugan da evrilse cidden güzel olurdu. Kendi çakranı kontrol edebilmen, potansiyel çıkarma falan. Hem ben 1 byakugan çeşidi daha var diye biliyorum. Golden byakugandı sanırım.Belki Hyugalar da böyle geliştirebiliyorlardı ?

Ben aslında çocuk neji böyleyse bu klanın üstleri nasıldır diye düşünüyordum ama neji büyük ihtimal gençken hepsini aşmış. Biraz beklenenin altında kaldı Hyuuga. Byakugan da evrilse cidden güzel olurdu. Kendi çakranı kontrol edebilmen, potansiyel çıkarma falan. Hem ben 1 byakugan çeşidi daha var diye biliyorum. Golden byakugandı sanırım.Belki Hyugalar da böyle geliştirebiliyorlardı ?
Bu sarı byakugan Momoşiki Kinşiki'yi emdikten sonra ortaya çıkıyor ama ekstra bir özelliği belirtilmedi, şimdilik sadece renk değişimi. Byakugan'ın önü açık, her şeyi yazabilirler.

213.bölüm gayet güzeldi çok iyiydi hatta çizimler falan olsun yeni müziklerde vardı ve onlarda gayet iyiydi ve haftaya sonunda beklenen kişi geliyor sasuke savar İsshiki reyiz sonunda geliyor güzel bölümler bizleri bekliyor ama anime canon olmazsa....
bu arada bölümde sasuke vs itachiye göndermeleri vardı bazı sahneler ve mekan ise anımsatıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık